Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Український моряк повернувся додому

Український моряк повернувся додому

11-01-2019, 19:20
Український моряк повернувся додому Український моряк Андрій Новічков, якого хибно звинуватили у вбивстві в Ірані, нарешті повернувся на Батьківщину. Визволити українця вдалося завдяки обміну на ув’язненого в Україні за підозрою в шпіонажі громадянина Ірану.

До роботи над поверненням Андрія додому було залучено багато людей: волонтери, Фонд допомоги морякам “Ассоль”, команда українського посольства, народні депутати, врешті-решт, сам Президент підписав наказ про обмін. Чимало зусиль для визволення доклала і бабуся Андрія, яка протягом двох років продовжувала боротись за визнання онука невинуватим.

Інцидент стався ще у 2016 році. Як заявляє сам Андрій, під часу рейсу у нього стався конфлікт з одним із підлеглих, іранським матросом. За словами українця, той йому грубіянив, не виконував належним чином свої обов’язки, а після - несподівано вистрибнув за борт. Тоді судно зупинили, почали пошуки, однак матроса так і не знайшли. Українця звинуватили, оскільки він виявився єдиним свідком події. Андрію загрожувала смертна кара. Він відмовився від угоди, що пропонувало іранське слідство, побоюючись обману.

Андрій Новічков заявив, що готовий трохи згодом знову повернутися до своєї роботи, подякував усім, хто брав участь у його визволенні, та спростував чутки про те, що його родина просила про фінансову допомогу.

Справа Андрія Новічкова є надзвичайним успіхом завдяки тому, що громадянина України не просто звільнили з-під варти. Його фактично визнали невинуватим, справу проти нього закрито за відсутністю будь-яких доказів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 120
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать