Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Зимові канікули будуть продовжені

Зимові канікули будуть продовжені

11-01-2019, 19:27
Зимові канікули будуть продовженіЗимові канікули у всіх навчальних закладах Одеси можуть бути продовжені. Принаймні таке розпорядженні видало профільне відомство міської ради. Як підтвердили у міському Департаменті освіти і науки, робиться це з ціллю захисту дітей від захворюваності на грип та кір. У свою чергу медики закликають батьків бути обережними та робити дітям щеплення для захисту їх здоров’я та життя.

За останні 2 роки на кір захворіло понад 60 тисяч українців. Спалах не збавляє темпів — високий рівень захворюваності протягом останніх тижнів тому доказ. Ситуація ускладнюється погодними умовами, та сезонним спалахом захворюваності на грип. Як повідомляє Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України, з початку нового року на ГРВІ та грип захворіли майже 6000 одеситів, з яких 71% склали діти у віці до 17 років. Захворюваність на кір в Одесі, також продовжує залишатися на високому рівні.

За даними головного лікаря міської клінічної інфекційної лікарні Світлани Лаврюкової - за перші 10 днів 2019го року до лікарні надійшло 50 пацієнтів з діагнозом " кір ". І хоча переважають серед захворівших дорослі, батькам неповнолітніх дітей настійно рекомендовано робити дітям щеплення від кіру. На даний момент у всіх дитячих міських поліклініках Одеси є вакцина КПК «Пріорікс» виробництва Бельгії, яка забезпечує ефективний захист від кору, паротиту та краснухи.

Для того, аби убезпечити школярів, та попередити спалах захворюваності в цей, складний епідперіод міський департамент охорони здоров’я дав рекомендації ще на тиждень продовжити шкільні канікули - доповнила інформацію керівник міського освітнього департаменту.


Автор: nikolaev
Прочитали - 138
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать