Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Як вберегтись від інфекцій: розповідають фахівці

ОДЕСА: Як вберегтись від інфекцій: розповідають фахівці

18-01-2019, 11:23
ОДЕСА: Як вберегтись від інфекцій: розповідають фахівціЗимовий період — час, коли імунітет людини ослаблений та організм легко піддається різним інфекціям. Яка наразі ситуація з інфекційними захворюваннями в Одесі, та як від них вберегтись, розповіли фахівці.

З жовтня 2018 року в місті спостерігається значне зростання рівня захворюваності гепатитом А: фіксується вдвічі більше випадків, ніж у 2017 році. У міській інфекційній лікарні наразі знаходиться 35 хворих. Гепатит А часто вважають “захворюванням брудних рук”, бо виникає він через недотримання основних правил гігієни.

Основна причина зараження хворобою - використання забрудненої вірусом сирої води. Причому, не тільки питної, а й води, що використовується для інших процедур, наприклад, чищення зубів, миття рук, посуду, овочів і фруктів. Якщо здорові люди знаходяться в одному приміщенні з хворим, то можлива передача вірусу через предмети побуту. На жаль, на початку хворобу надзвичайно важко виявити.

Крім того, високий рівень захворюваності грипом та ГРВІ. Щоправда, подовження зимових канікул дозволило знизити число випадків захворювання серед дітей шкільного віку. Лікарі нагадують, що найефективнішим способом профілактики грипу є вакцинація.Також щеплення допоможе вберегтись від таких небезпечних захворювань, як кір, краснуха та паротит.

На 2019 рік Міністерство охорони здоров’я повністю забезпечить лікарні та центри первинної медичної допомоги міста необхідними вакцинами. В державних медичних установах вакцинація населення проводиться безкоштовно.

Не слід забувати, що вакцинація є необхідною для дорослих. Щеплення від дифтерії та правця - обов'язково кожні 10 років. Дорослим необхідна вакцинація від кору, краснухи та паротиту, якщо її не проводили у дитинстві або немає даних про імунізацію.


Автор: nikolaev
Прочитали - 132
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать