Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Презентація-ярмарок лізингових компаній

Презентація-ярмарок лізингових компаній

22-01-2019, 21:59
Презентація-ярмарок лізингових компанійРинок лізингу в Україні поступово відновлюється після кризи 2015 року. В Одесі відбулась презентація-ярмарок, в ході якої представники лізингових компаній обмінялись досвідом та обговорили перспективи розвитку лізингу в Україні.

Ринок лізингу в Україні повільно відновлюється після того, як у 2015 році кількість лізингових угод зменшилась на 42%. Лізинг є особливим видом довгострокової оренди з правом викупу обладнання, транспортного засобу чи земельної ділянки. Лізинг є важливим джерелом фінансування в багатьох країнах, але в українців така форма оренди все ще викликає побоювання, хоча вона і має певні переваги.

На ринку України за предметами лізингу 61% становлять транспортні засоби: легкові та вантажні автомобілі. При цьому частка вживаних автомобілів є значно більшою.

19% складає частка промислового устаткування, техніки у сфері нерухомості та будівництва. Частка сільськогосподарської техніки також складає 19% відсотків.

Аграрний сектор наразі є одним з найперспективніших для лізингодавців. Особливо це стосується Одеської області.

В рамках зустрічі, на якій були присутні як представники лізингових компаній, так і підприємці, відбулись лекції та презентації з фінансового лізингу та лізингу автомобілів, сільськогосподарського та іншого обладнання. В окремому приміщенні лізингові компанії мали змогу поспілкуватися з потенційними клієнтами та отримати більш детальну інформацію.

Основна мета заходу - пропаганда та роз’яснення суті лізингу в Україні, адже основним стримувальним фактором розвитку лізингу в Україні є недостатня обізнаність громадськості щодо його переваг.


Автор: nikolaev
Прочитали - 527
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать