Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Підсумки туристичного сезону 2018

Підсумки туристичного сезону 2018

28-01-2019, 15:56
Підсумки туристичного сезону 2018Зустріч 3-мільйонного туриста, маршрути для людей з особливими потребами та активна міжнародна співпраця — про такі успіхи у сфері туризму за 2018 рік звітували на апаратній нараді. Депутати також обговорили актуальні питання благоустрою та охорони здоров’я.

В Одесі активно розвивається туристична та культурна сфера: створюються 3D-маршрути для туристів, встановлюються QR-таблички на визначних пам’ятках. Туристичний сайт міста Одеси тепер має версію китайською мовою, адже мета департаменту туризму — зробити його доступним для якомога більшого числа людей. Скоро інформація про Одесу має з’явитись в мобільному додатку в Японії. Однією з найвизначніших подій 2018 року стала зустріч 3-мільйонного туриста ним виявився китайський студент, який приїхав навчатись в музичній академії імені Нежданової. Як повідомила голова департаменту туризму, зусилля міської влади зосереджені на розвитку туристичної сфери, в тому числі одне з головних завдань — зробити туристичні маршрути доступними для людей з особливими потребами.

Ще одним питанням, з приводу якого звітували на апаратній нараді, став благоустрій Старобазарного скверу. У 2018 році масштабні роботи з реконструкції були відкладені через брак коштів. Наразі вже окреслені межі території, де будуть проводитись роботи. Почати планують із заміни теплотраси, яка проходить під сквером. Згідно з концепцією реконструкції, передбачається встановлення фонтанів, лав, світильників, та озеленення скверу.

Велику увагу на апаратній нараді приділили й актуальному питанню охорони здоров’я. Як заявила заступник директора депаратменту охорони здоров’я, в усіх дитячих поліклініках міста є вакцина від кору, яка доступна безкоштовно.Хоча кількість дітей, які пройшли імунізацію, за останній місяць збільшилась, поріг у 95 %, що створює міцний колективний імунітет, все ще не досягнутий. Крім того, немає в доступі вакцин для щеплення дорослих. Щодо вакцин від дифтерії, вони доступні як дітям, так і дорослим.

Крім того, в місті почала реалізовуватись програма з протидії розповсюдженню ВІЛ. Програма передбачає безкоштовну роздачу шприців та серветок в усіх аптеках КП “Одесфарм”. Списки пацієнтів, які мають у цьому потребу, передає до аптек департамент охорони здоров’я. Лише за грудень було видано 15 тисяч таких наборів, повідомив Левон Нікогосян, директор КП “ОДЕСФарм”.


Автор: nikolaev
Прочитали - 170
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать