Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Візит міністра МЗС Туреччини

Візит міністра МЗС Туреччини

1-02-2019, 17:42
Візит міністра МЗС ТуреччиниГолови МЗС України та Туреччини відвідали сьоме засідання українсько-турецької спільної групи стратегічного планування. В ході зустрічі були підбиті підсумки співпраці у 2018 році, окреслені пріоритети взаємодії та визначені плани на майбутнє.

В Одесі відбулась зустріч українсько-турецької спільної групи стратегічного планування під головуванням міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу. Основними темами переговорів було проведення у поточному році восьмого засідання Стратегічної ради високого рівня, поглиблення співробітництва в економічній, культурній, оборонній сферах, перспективи укладання Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною у 2019. В рамках робочого візиту голови зовнішньополітичних відомств відвідали Стамбульский парк.

Як зазначив голова МЗС України Павло Клімкін, проведення українсько-турецьких зустрічей і надалі планується саме в Одесі та Стамбулі через зручний транспортний зв’язок між містами та давні дружні стосунки між містами-побратимами.

Міський голова Геннадій Труханов заявив, що зусилля міської влади будуть і далі спрямовуватись на розвиток відносин зі Стамбулом, налагодження культурних та економічних зв’язків.

Міський голова також зазначив, що відносини Одеси з містом-побратимом розвиваються динамічно, та висловив сподівання на подальше плідне співробітництво зі Стамбулом та Туреччиною в цілому в культурній та торговельно-економічній сферах.


Автор: nikolaev
Прочитали - 215
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать