Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Підсумки туристичного сезону в області за 2018

Підсумки туристичного сезону в області за 2018

6-02-2019, 11:50
Підсумки туристичного сезону в області за 2018Максим Степанов пообіцяв купити автомобільні блокіратори, навіть власним коштом, та домогтись збільшення штрафів у 5 разів за перевантаження на трасі Одеса-Київ. Таку заяву очільник облдержадміністрації зробив під час сьогоднішньої апаратної наради. Що змусило голову області піти на такі. суворі кроки дивіться далі у сюжеті.

Апаратна нарада Одеської обласної адміністрації сьогодні розпочалась з важливої та приємної теми: підсумки туристичного сезону за 2018 рік та перспективи на 2019 рік. Головуючий на нараді очільник Облдержадміністрації Максим Степанов заслухав звіт керіівника управління туризму, рекреації та курортів, та залишився незадоволений наданими показниками, зазначивши що Одеська область здатна приймати більше туристів у 2019 році, але в цьому напрямку необхідно працювати.

Проте позитивним моментом є те, що в порівнянні з 2016 та 2017, потік туристів збільшується, і саме в цьому напрямку є великий потенціал. Зокрема важливим фактором стане добудова злітно-посадкової смуги Одеського аеропорту. Максим Степанов запевнив, що у 2019 році цю смугу нарешті добудують.

Згідно звіту начальника обласного управління туризму, рекреації та курортів Олександра Шека, у 2018 році потік туристів які прилітали через Міжнародний аеропорт Одеса збільшено на 17,8 % У топ країн, які відвідують Одещину входять Молдова, Румунія, Білорусь, Ізраїль та Польща.

Як зазначив Максим Степанов, одещина все ще залишається невідомою для багатьох туристів своїми пам'ятками архітектури та цікавими туристичними маршрутами. Незважаючи на те, що за минулий рік, завдяки ініціативі Облдержадміністрації вдалося затвердити законопроект про надання курорту Куяльник статусу державного значення, а також продовжується робота з надання Білгород-Дністровської фортеці статусу культурної спадщини ЮНЕСКО, про інші туристичні маршрути, які пропонує південний регіон мало хто знає. Тож у 2019 році необхідно розробити единий туристичний довідник з переліком всіх цікавих місць та зручними картами з
QR- кодом.

Також в ході апаратної наради розглядалося питання ліквідації пошкоджень на на 341-му кілометрі трасі Одеса-Київ. Як відомо 1 лютого на цій ділянці трапилась дорожньо транспортна пригода через поганий стан покриття асфальту та погану видимість на дорозі. Внаслідок масштабної аварії постраждали 2 вантажні та одна легкова автіки. На сьогодні служби запевнили що покриття вже відремонтовано, проте згідно звіту загальний стан траси, яка належить до Одеської області, не можна вважати гідним та готовим до туристичного сезону. І як зазначив голова Автодору в Одеській області Олег Варівода за результатами осінньо-зимового сезону на 359 ділянках траси необхідно зробити аварійний ремонт на сумму 9 мільйонів гривень. Також на 332 ділянках необхідно зробити ямковий ремонт на сумму - 2,4 мільйона гривень. Тобто, з урахуванням всіх витрат, загалом на ремонт траси необхідно приблизно 135 мільйонів гривень з виділених державою 321 мільйона гривень. За словами Максима Степанова така ситуація, можливо не стала б настільки критичною, якби своєчасно були прийняті заходи з протидії перевантаженню грузового транспорту, що рухаються цією трасою.

Протягом 2018 року обласна адміністрація неодноразово зверталась до депутатів з пропозицією збільшити штрафи за перевищення вантажу. Проте в цьому році Максим Степанов планує самостійно розробити відповідний законопроект та відправити його на розгляд до Верховної ради. Наразі, для виправлення ситуації, областю були закуплені мобільні вагові комплекси. Профільна служба потребує лише спеціальні блокіратори для вантажного транспорту, який будет затримуватись на мобільному ваговому комплексі за перевищення вантажу. Необхідний мінімум - 30 блокіраторів загальною вартістю 42 тисячі гривень, голова ООДА пообіцяв купити власним коштом вже на цьому тижні - “аби тільки вони скоріше використовувались за призначенням”, зазначив Максим Степанов.


Автор: nikolaev
Прочитали - 252
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать