Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Допрем'єрний показ фільму “Крути 1918”

Допрем'єрний показ фільму “Крути 1918”

6-02-2019, 16:59
Допрем'єрний показ фільму “Крути 1918”Допрем'єрний показ одного з найбільш очікуваних вітчизняних фільмів - історичного екшну - "Крути 1918". відбувся цими днями в Одесі. Презентувати картину до Південної пальміри приїхали, як молоді актори що зіграли курсантів у фільмі, так і відомий артист Олексій Тритенко, а також сценарист Крут та штатний режисер Одеської кіностудії Костянтин Коновалов.

Вже 7 лютого в український прокат виходить один з найбільш очікуваних вітчизняних фільмів 2019 року - історичний екшн "Крути 1918 року". В Одесі, разом з Києвом, Харковом та Львовом, відбувся допрем'єрний показ картини за участю акторів та авторів фільму. Поспілкуватись з творчою групою та отримати бажаний автограф кумиру прийшло багато молоді та кіноманів. Були серед глядачів і історики та студенти історичних факультетів, що зацікавились екранізацією драматичних подій з історії нашої країни.

За сюжетом драматичні події розвиваються на тлі відносин головних героїв фільму - братів Андрія і Олексія Савицьких, які закохуються в прекрасну Софію, та з приходом більшовиків до Києва вимушені відправлятись на війну. Молоді люди, були відправлені обороняти підступи до столиці, де майже всі і поклали свої життя. Ключові ролі в стрічці виконали Євген Ламах, Надія Коверская, Андрій Федінчік, Олексій Тритенко, Дмитро та Остап Ступки, Богдан Юсипчук та інші.

До Одеси ж презентувати фільм приїхали, на жаль, не всі актори, проте порадував публіку відомий за такими телесеріалами як «Сувенір з Одеси» та “Повернення Мухтара-7”, а також історичної картини “Хайтарма”, Ахтема Сейтаблаєва - відомий актор Олексій Тритенко. Для ролі офіцера УНР у “Крутах”, актор вивчав мемуари свого персонажа Аверія Гончаренко. Офіцер української армії існував насправді і саме на основі його записів було написано сценарій.

Також на прем'єру до Пальміри приїхали і виконавець ролі красноармійця Муравйова, Віталий Салій, та молоді але талановиті артисти Андрей Фединчик і Максим Донець.

Сценарій “Крути 1918” було написано штатним режисером Одеської кіностудії та сценаристом багатьох майбутніх проектов колиски українського кінематографу, Костянтин Коновалов. До Одеси автор бестселеру приїхав разом із своїм виданням, та охоче розповів про свою роботу над “Крутами”.

Нагадаємо, історичну драму “Крути 1918” загальною вартістю 52 млн. грн. було знято завдяки держфінансуванню у 26 мільйонів гривен. В Держкіно кажуть, стрічка має всі шанси відбити вартість виробництва в прокаті. Фільм ще не вийшов на екран, а ним вже активно цікавляться за кордоном.


Автор: nikolaev
Прочитали - 241
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать