Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » У місті з’явився новий мурал

У місті з’явився новий мурал

6-02-2019, 17:02
У місті з’явився новий муралВ місті зростає кількість різнокольорових муралів, які надихають людей. Днями в Одесі народився ще один художній розпис зовнішньої стіни будинку в Приморському районі. Який зробив художник Ігор Матроскін.

В Одесі, на розі вулиць Новосельського та Спиридонівської з’явився черговий мурал. Це нове для нашої країни слово вже встигло стати звичайним та масово вживаним. Адже все більше настінних розписів з’являється не только у нашому місті, а і в країні в цілому. Місцеві жителі радіють, та кажуть, що ці малюнки є позитивними та надихаючими.

На стріт-арті зображена дівчина, вдягнена в матроський тільник - як символ справжньої одеситки. Маленька морячка прилягла на підвіконня, а з її волоссям грає кумедний кіт. З іншого намальованого вікна можна побачити кактус, який ось-ось розквітне. Мурал нагадує старий одеський двір, в якому ніхто не поспішає і у якому панує повна гармонія. Автором муралу виявився учасник проекту M97 Project Ігор Матроскін.

На питання, чи робитимуть художники проекту M97 Project нові мурали Ігор відповів, що час покаже, планувати щось річ невдячна, та сказав, що завжди йдуть на зустріч, коли їх запрошують мешканці міста зробити настінний розпис їхнього будинку.


Автор: nikolaev
Прочитали - 295
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать