Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ПІДСУМКИ КОНКУРСУ “ДВОРИКИ ОДЕСИ”

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ “ДВОРИКИ ОДЕСИ”

7-02-2019, 21:03
ПІДСУМКИ КОНКУРСУ “ДВОРИКИ ОДЕСИ”Щоб перетворити своє місто, треба почати з власного двору. В Одесі підбили підсумки конкурсу “Дворики Одеси”. Переможці у різних номінаціях отримали грошові премії для подальшого благоустрою дворів. Цього разу загальний призовий фонд склав 300 тисяч гривень.

За всі роки в проекті вже взяли участь 117 дворів. Призовий фонд за всі роки склав 960 тисяч грн та був наданий комерційними структурами, приватними особами та громадським бюджетом.

Всі виграні в рамках проекту гроші витрачаються переможцями виключно на додатковий благоустрій своїх дворів, звіт про витрачені кошти має бути наданий до кінця року.

За правилами конкурсу до складу журі приймаються блогери, громадські діячі, відомі одесити, архітектори, дизайнери. Цей підхід допомагає максимально прозоро оцінити заявки й оголосити переможця за всіма номінаціями, крім найголовнішої. Номінацію на кращий двір оцінюють безпосередньо двори-учасники. Цього року переможцем став дворик за адресою М’ясоїдівська, 12. Перетворювати двір допомагали всі його мешканці: ніхто не залишився осторонь. Хтось вкладав кошти та матеріали, а хтось — власну працю.

Призи отримали 9 двориків в номінаціях кращий спорт-двір, кращий під’їзд, кращий двір для дітей, та інших. У фіналі змагалось 36 учасників. Зміни, які відбулись у звичайних одеських двориках завдяки зусиллям його мешканців, неможливо переоцінити. З’явились яскраві стріт-арти, клумби, грядки, лавки, де можна відпочити. Для мешканців дворів перемога — це великий крок у майбутнє та шанс на ще більше позитивних змін.


Автор: nikolaev
Прочитали - 222
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать