Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Держприкордонслужба: Підсумки за 2018 рік

Держприкордонслужба: Підсумки за 2018 рік

8-02-2019, 10:57
Держприкордонслужба: Підсумки за 2018 рікРозширене засідання колегії Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулось в Одесі. Підвести підсумки за минулий рік та визначити завдання на 2019 рік до міста приїхали заступник міністра Внутрішніх справ України Вадим Троян, заступник керівника адміністрації президента України, Григорій Клепак та голова Держприкордонслужби Петро Цигикал.

Підвести підсумки роботи за минулий рік та визначити головні завдання на 2019. Саме такі питання розглядалися в ході засідання колегії адміністрації Державної прикордонної служби України, яка відбулася 7 лютого. До Одеси приїхали голова і члени колегії адміністрацій Держприкордонслужби, представники адміністрації Президента України і Міністерства внутрішніх справ України, керівники регіональних управлінь, прикордонних загонів та навчальних закладів Державної прикордонної служби України.

Серед головних досягнень за 2018 рік, які підкреслив перший заступник міністра Внутрішніх справ України Вадим Троян є створення Донецько-Луганського регіонального управління і Лисичанського загону які виконують завдання в районі проведення ООС, а також створення в Одесі Регіонального управління Морської охорони.

Також як відзначив очільник, в даний час триває модернізація систем охорони кордону. Основні зусилля спрямовані на нарощення щільності охорони, перш за все з РФ, удосконалення законодавства, реформування мобільних сил та резервів, технічне переоснащення тощо. При цьому підвищення прикордонної безпеки відбувається перш за все через запровадження європейських стандартів і практик.

За 2018 рік прикордонний контроль України зупинив через підроблені документи 1 006 осіб, затримав більше 3-х тисяч нелегальних мігрантів. Було виявлено 668 одиниць зброї, та 22 тисячі 612 шт. боєприпасів, близько 60 кг вибухових речовин та більше 300 кг наркотичних засобів, 852 автомобілів, що намагалися провезти викраденими або за підробними документами.

Звісно були вдалі та прикрі випадки з постраждалими співробітниками служби. Наразі йде процес нарощення спеціальних підрозділів на кшталт “Дозору”, розгортання сімох підрозділів морського спецназу та збільшення часів для навчання кадрів. Проте робота з захисту кордону держави йде не тільки безпосередньо на теренах країни, багато операцій наших служб проводяться і за її межами.

Загалом у 2018 році здійснено висилку більше 3200 спільних патрулів з прикордонниками суміжних країн, найбільше на кордоні з Польщею та Молдовою, а спільний контроль відбувається в 10 пунктах пропуску через державний кордон. Найякіснішим показником за минулий рік також можна назвати і рівень довіри громадян до Держприкордонслужби. У відомстві стверджують, що якщо порівняти його з 2013 роком, він зріс з 12% до 63%. Також відомство - одно з кращих у гендерній політиці. Серед прикордонників несуть службу 24% жінок. В планах на майбутній рік у прикордонників - продовжити покращувати кадровий потенціал, соціальне забезпечення працівників, а також посилити кордон нашої країни розгорнувши додаткові загони.

Після офіційної частини колегії відбулось нагородження за відзнаки у службі почесними дипломами, грамотами та командирськими годинниками. Особливу увагу було приділено спортивним досягненням силовиків. Прикордонна служба пишається своїми спортивними досягненнями, адже в арсеналі Держприкордонслужби на сьогодні є медалі майже всіх існуючих світових змагань. І на почесному місці знаходяться медалі двох українських боксерів, у минулом прикордонників, а сьогодні одних з перших у світі боксерів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 265
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать