Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Підсумки роботи Центру надання адмінпослуг

Підсумки роботи Центру надання адмінпослуг

11-02-2019, 16:36
Підсумки роботи Центру надання адмінпослугПодводка: Одеський центр надання адміністративних послуг звітував про свою роботу за 2018 рік. В пріоритеті Центру — підвищення якості та розширення спектру послуг, серед найближчих планів — створення філіалів в усіх районах міста.

Найбільше звернень обробляється Центром у зв’язку з реєстрацією та зняттям з реєстрації місця проживання, також тут можна отримати біометричний паспорт, паспорт у формі ID-картки, документи дозвільного характеру, оформити свідоцтво про право власності, довідку, подати на отримання державної допомоги. При цьому до розряду платних належать всього 13 % послуг. За три роки роботи Центру до міського бюджету надійшло 9.2 мільйони гривень за рахунок сплачених у центрі адміністративних зборів. За останній рік кількість звернень громадян до Центру зросла на 14 відсотків. Велика кількість людей також скористалась послугами кол-центру, який працює з 2015 року.

Директор департаменту надання адмінпослуг запевнила, що якість роботи співробітників ретельно перевіряється. Усі розмови з відвідувачами фіксуються на відео, також записуються консультації працівників кол-центру. У разі будь-яких порушень буде проведено службове розслідування. Наразі в Центрі працює 206 співробітників, є відкриті вакансії.

У звя’зку з підвищеним попитом на біометричні паспорти в Центрі було створено додаткові робочі місця та закуплено необхідну апаратуру. Найближчим часом буде збільшена кількість ліній прийому в зоні видачі біометричних паспортів та ID-карток та підвищена пропускна здатність Центру. Звертатись за цією послугою можна і до інших державних установ.

Як запевнила Євгенія Абрамова, в центрі інтегрованих послуг все влаштовано для зручності відвідувачів. Центр інтегрованих послуг для комфорту розділений на зони: зона прийому та видачі документів, а також рецепція для запобігання чергам. Є навіть дитяча кімната, де можна залишити дитину під наглядом досвідченого фахівця.

Це сучасна установа, яка враховує потреби громадян та орієнтована на якісний сервіс.


Автор: nikolaev
Прочитали - 172
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать