Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

13-02-2019, 17:38
Вшанували учасників бойових дій на території інших державВ Одесі згадують та вшановують воїнів — учасників бойових дій на території інших держав. На урочистій церемонії бійцям вручили нагороди представники одеської обласної адміністрації та Державної служби України у справах ветеранів війни.

Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2004 року, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відзначається 15 лютого. Цей день приурочений до річниці виведення радянських військ з Афганістану. За 10 років близько ста шістдесяти тисяч українців пройшли через горнило «афганської війни».

Вшановують в Україні й всіх тих, хто виконував інтернаціональний обов'язок в Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, Лівані, Ефіопії та багатьох інших «гарячих точках» світу. Багато ветеранів-інтернаціоналістів стали на захист України і у 2014 році.

Під час урочистої церемонії ветеранам вручили подяки та цінні подарунки. Дехто з бійців, скориставшись нагодою, привітав своїх товаришів з трибуни, звернувшись зі словами вдячності та поваги. Згадали й тридцяту річницю виведення військ з Афганістану.

Наприкінці церемонії вояки подякували обласній адміністрації за підтримку, та, у свою чергу, вручили подарунки її представникам на знак вдячності та на згадку про цей день. Завершилась зустріч виступом народної артистки України Лариси Стадніченко. Після офіційної частини бойові товариші мали змогу удосталь поспілкуватися та згадати минулі часи.


Автор: nikolaev
Прочитали - 291
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать