Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Звіт департаменту освіти

Звіт департаменту освіти

26-02-2019, 21:57
Звіт департаменту освітиДепартамент науки та освіти одеської міської ради визначив пріоритетні напрямки діяльності, які реалізовувалися у 2018 році. В першу чергу, це створення умов для забезпечення потреб населення у якісній освіти дітей, у тому числі дітей з інвалідністю, та стабільного функціонування, енергоефективності та розвитку закладів освіти міста.

Створення безпечного середовища та його інформатизація,забезпечення підтримки розвитку інтелектуального та творчого потенціалу, та престижності праці педагогів, реалізація кращих практик з організації та проведення заходів з виховання учнів.

Реалізація вищезгаданих напрямків здійснювалася в рамках міських програм розвитку освіти на 2017-2019 роки, міської цільової програми національно - патріотичного виховання дітей та молоді “ Я одесит “ та “ Патріот України”. Крім цього, одним з основних пріоритетів стала робота, спрямована на виконання концепції реалізації державної політики у сфері реформування загально - середньої освіти “Нова українська школа”. В Одесі протягом 2018-го року функціонувало 278 закладів освіти, з них 124 - загальної середньої освіти, 129 - дошкільної освіти, та 17 - позашкільної. В галузі освіти, яка залишається найбільш поширеною у місті, працює близько 17ти тисяч працівників. А навчається і виховується більш 130 тисяч дітей. За даними, які представила директор міського департаменту науки та освіти Олена Буйневіч, бюджет в галузі “Освіта” виділений на загально-освітні заклади, обладнання та програми, склав більше 2 млрд. гривень, що на 16 відсотків вище за попередні роки .

Додамо, що в Одесі, в одному з перших міст в Україні, розпочато електронну реєстрацію дітей та створено концепцію додаткових міст у закладах освіти. Планується продовження безкоштовного харчування для учнів 1х- 4х класів, та запуск п’яти інклюзивно - ресурсних освітніх центрів. За допомогою департаменту науки та освіти одеської міської ради, протягом лютого 2019 року для педагогів навчальних закладів Одеси проводили семінари-практикуми з елементами тренінгу «Відпрацювання механізмів взаємодії педагогів з іншими організаціями та службами з питань запобігання та протидії домашньому насильству, жорстокого поводження та булінгу». Департамент підтримує будівництво багатофункціональних спортмайданчиків на пришкільних територіях для проведення навчально-тренувальної роботи, змагань, спартакіад та масових фізкультурних свят. Як повідомила Олена Буйневіч, вся поширена інформація про діяльність департаменту та звіти про діяльність знаходяться у відкритому доступі на сайті одеської міськради. Отже з більш детальною інформацією мають змогу ознайомитись усі бажаючі.


Автор: nikolaev
Прочитали - 175
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать