Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Перспективи транспортної сфери у 2019 році

Перспективи транспортної сфери у 2019 році

5-03-2019, 18:35
Перспективи транспортної сфери у 2019 роціВ Одесі підвели підсумки роботи транспорту за 2018 рік. Так, за словами директора департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради Олександра Ілько, у транспортній галузі міста за минулий рік було зроблено велику роботу. А у 2019 році на місто чекають реальні кроки по впровадженню електронного квитка та перегляду трафіку на дорогах.

Одеса завжди страждала від перевантаження транспорту та проблем з паркуванням. Що було зроблено у минулому році для вирішення гострих питань, та які плани на майбутнє у керівництва міського транспортного департаменту розповів ЗМІ та громадськості багаторічний очільник цього відомства Олександр Ілько.

За словами транспортного керівника, у 2018 році місто отримало 47 нових білоруських тролейбуси “Белкомунмаш”. Цей проект було організовано спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку. Також у минулому рік власними силами було зібрано 17 трамвайних вагонів з частково низькою підлогою. У подальших планах міської влади реалізувати третій пункт проекту розвитку транспорту та інфраструктури - це впровадження електробусу. Новий екологічний автобус буде виведено на дороги міста за ініціативою КП Міськелектротранс. Після завершення випробувань він почне курсувати по вулиці Балківській. Крім того за 2018 рік були встановлені 2 електронних табло на кінцевих зупинках Старосінної площі та Куликового поля. Крім того завершилось впровадження GPS-трекерів майже на всіх маршрутах приватних перевізників. В подальшому їх впровадження дасть змогу краще розуміти алгоритм пересування транспорту та планувати його раціональне переміщення по вулицях міста.

Проте при таких позитивних змінах 2018 року, чиновник не зміг не визнати очевидного факту, що в місті досі не вирішена проблема з паркуванням, а система евакуації автівок за порушення правил паркування працює недостатньо ефективно. Транспорт продовжує заїжджати на велодоріжки, де вони є, і паркуються де і як заманеться водієві. На 2019 рік крім цієї проблеми керівництво міста також планує продовжити реалізацію проекту Хаджибей 2 - проекту з розвантаження доріг від великогабаритного транспорту. Також в планах довести до логічного кінця проект трамвайного сполучення “Північ-Південь”.

Олександр Ілько підкреслив, що цей проект амбітний, але фінансово непід’ємний для міського бюджету, тому він повинен фінансуватися на рівні держави. Що і було обіцяно під час візиту до Пальміри президентом України Петром Порошенко. Крім того у 2019 році планується довести до реалізації проект єдиного електронного білету, конкурс якого вже відбувся. І в разі, якщо проект буде прийнято на найближчій сесії міськради, очільник транспортного департаменту пообіцяв, що в нашому місті він буде працювати на якісно вищому рівні, ніж його аналоги, які вже реалізовані в інших містах України, таких як Київ, Харків, Вінниця та інші.


Автор: nikolaev
Прочитали - 224
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать