Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Проміжні підсумки передвиборчого періоду

Проміжні підсумки передвиборчого періоду

5-03-2019, 18:42
Проміжні підсумки передвиборчого періодуВ лютому 2019 року, по завершенню кампанії з реєстрації кандидатів на виборах президента, збільшилась агітаційна активність кандидатів. Спостерігачі фіксували прояви агітації 17-ти кандидатів на пост президента України з 44-х зареєстрованих. Переважна більшість активних кандидатів здійснювала передвиборчу агітацію і в січні. Проміжні підсумки перебігу виборчої кампанії підвели представники обласного осередку Комітету виборців України”.

Найбільш активно по території всієї області здійснюють агітацію кандидати Юлія Тимошенко та Петро Порошенко. Активні, проте переважно в міських поселеннях області кандидати Анатолій Гриценко, Андрій Садовий та Володимир Зеленський. Навпаки, переважно в сільських районах області проявляє активність кандидат Олег Ляшко. Юрій Бойко та Олександр Вілкул проявляють високу агітаційну активність, яка переважно зосереджена на центральному та південному регіоні Одеської області. Посередню активність в здійсненні агітації проявили Сергій Тарута, Руслан Кошулинський та Ольга Богомолець. Поодинокі випадки передвиборної агітації, які ймовірно, є залишками дочасної агітації кандидатів з січня 2019 року, спостерігачі фіксували щодо Сергія Капліна, Євгенія Мураєва, та Олександра Шевченка.

Кандидати здебільшого були активні в сегменті зовнішньої агітації. Проте в лютому спостерігалось розміщення медійної агітації в друкованих медіа, а також більш активна пряма робота з виборцями, чого не спостерігалось в попередній період. В лютому Одеську області відвідало 9-ть кандидатів, а також область відвідали відомі партійні лідери, політики та діячі культури для здійснення агітації за кандидатів. Звітний період не відмітився масовими порушеннями. Найчастіше спостерігачі фіксували порушення, що пов’язані з випуском друкованої агітаційної продукції без вихідних даних, або ж розміщення матеріалів рекламного характеру в ЗМІ без належного маркування.

В лютому також спостерігачі фіксували випадки зловживання державними ресурсами в інтересах кандидатів: використання службового становища для розгортання передвиборчої агітації, публічна підтримка кандидатів посадовцями в робочий час, розміщення агітаційних матеріалів в приміщенні місцевого органу влади.

Резонансною подією лютого стали масові заповнення громадянами Одеської області заяв до Одеської ОДА з приводу можливості отримання одноразової матеріальної допомоги в разі мінімального доходу громадян.

Під час заходів, які відвідували спостерігачі ОПОРИ, здійснення такої агітації не фіксувалось.


Автор: nikolaev
Прочитали - 187
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать