Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Яким буде оновлений "Літній театр"?

Яким буде оновлений "Літній театр"?

9-03-2019, 13:41
Яким буде оновлений "Літній театр"?Проект благоустрою «Літнього театру» у Міському саду розроблявся близько двох місяців робочою групою, створеною в муніципалітеті. В основу проекту лягла концепція відновлення театру, яку запропоновував Дмитро Шпинарьов. Остаточний варіант проекту благоустрою представила директором комунального підприємства «Одесапроект» Світлана Муріна.

За її словами ніяких капітальних будівель на території зводити не планується. Будуть відновлені всі будівлі, що знаходяться на території на даний момент. Площа забудови складе 763 кв. м. У Літньому театрі планують відновити штучну водойму і побудувати над ним місток, а також повністю відтворити сцену, на якій зможуть виступати запрошені артисти. На місці нинішнього господарсько-побутового приміщення обладнають місце для охорони. Наявну адміністративну будівлю розділять на дві нерівні частини. Саме на примщення для розташування адміністрації, та арт-галерею, в якій можна буде організовувати виставки.

На території з'явиться дитячий майданчик, а світильники будуть гармоніювати з ліхтарями, що вже встановлені в Міському саду. Також в Літньому театрі обладнають велопарковки, і відкриють арт-кафе. «Площа зелених насаджень складе 588 кв. м. Крім збереження вже наявних дерев, планується висадити нові клумби та газони », - додала Світлана Муріна. Розглнути та затвердити цей проект планується на засіданні виконкому, яке призначене на 28 березня.


Автор: nikolaev
Прочитали - 195
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать