Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Звіт Управління з захисту прав споживачів

Звіт Управління з захисту прав споживачів

12-03-2019, 22:39
Звіт Управління з захисту прав споживачівУправління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради представила звіт про діяльність в 2018 році. Слухали звіт одного з керівників цього управління Олени Вербельчук і кореспонденти Південної хвилі.

Основною метою діяльності міського управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів у 2018 році, як і у попередніх роках, було забезпечення достатнього рівня обслуговування населення відповідно до його потреб, з урахуванням відповідних нормативів забезпечення жителів міста об’єктами торгівлі.

Основним завданням управління для досягнення зазначеної мети було: ефективне розміщення тимчасових споруд та елементів вуличної торгівлі, а також забезпечення своєчасної сплати за користування цими місцями. Впорядкування елементів міського середовища для врегулювання проблеми безсистемно розміщених тимчасових споруд та елементів вуличної торгівлі. Здійснення контролю та проведення заходів по ліквідації стихійної торгівлі, та дотриманням норм законодавства в сфері торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг.

Регулюючі питання впорядкування розміщення тимчасових споруд здійснювалось шляхом затвердження 27 комплексних схем, які охоплювали зону історичної та центральної забудови, та зони найбільшого скупчення людей та транспорту, що включають вузлові зупинки транспорту загального користування, перехрестя вулиць та площі. За словами заст. начальника профільного міського управління Олени Вербельчук, реалізація комплексних схем забезпечує збереження традиційного характеру міста Одеси, його історичної та архітектурної забудови.


Автор: nikolaev
Прочитали - 94
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать