Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Робототехніка стає ще ближчою

Робототехніка стає ще ближчою

12-03-2019, 22:56
Робототехніка стає ще ближчоюВ Одесі відкрили новий освітній простір з робототехніки. У спеціально обладнаному приміщенні діти можуть займатися електронікою, програмуванням, мейкерством і робототехнікою. Відвідав урочисте відкриття і заступник голови Облдержадміністрації Сергій Калебошин, а також наша знімальна група.

Сучасні діти потребують нових, сучасних технологій. Новий освітній простір з робототехніки відкрито 12 березня у спеціально обладнаному приміщенні. Тепер діти можуть займатися електронікою, програмуванням, мейкерством і робототехнікою у позашкільний час. Простір має лекторій, комп'ютерний клас і майстерню. І що приємно для батьків - абсолютно безкоштовно. Урочисте відкриття сучасного центру для дітлахів відбулось за підтримки Облдержадміністраціїї та за участю заступника голови ООДА Сергія Калебошина.

Допомогли у відкритті центру на волонтерских началах команда активістів з міста Бровари, шр під Києвом. І це вже 12-й центр, побудований на їх досвіді. В Одесі хлопці допомогли зробити ремонт та організували простір, налагодили всю схему роботи центру.

У центрі є все необхідне аби навчитися сучасним навичкам інженерії та робототехніки. Це і майстерня з сучасним лазерним різаком, та 3Д принтером, з обладнанням для паяння та майстрування. А також у центрі 2 аудиторії - одна для лекцій, інша - для роботи з комп’ютерами, де діти можуть навчатися азам з створення відеоігор чи графіки.

За словами Сергія Калебошина фінансова підтримка центру державою, зокрема Облдержадміністрацією, склала близько 1 млн. грн. До кінця року планується відкрити ще 5 подібних центрів з робототехніки у Одеській області, в таких районах як: Арцизький, Великомихайлівський, Лиманський та Дальницької громади. Тільки в Одесі з перших днів відкриття у новенький центру вже віддали свої заяви більше 25 дітей. Організатори впевнені, що сучасний заклад буде дуже популярним серед дітлахів, хоча не відмовляютимуть у відвідуванні і дорослим.


Автор: nikolaev
Прочитали - 97
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать