Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Відкриття нового рейсу латвійських авіаліній

Відкриття нового рейсу латвійських авіаліній

13-03-2019, 21:13
Відкриття нового рейсу латвійських авіалінійОдесити зможуть літати прямим сполученням Одеса-Рига з найпунктуальнішою авіакомпанією Європи. Принаймні таку заяву зробив Надзвичайний та повноважний посол Латвійської республіки в Україні Юріс Пойканс під час презентації нового авіарейсу. Побували на презентації також кореспонденти Південної хвилі.

Балтийский авіанапрямок давно користується популярність серед одеситів, та загалом українців. Бізнесмени та туристи знають, що країни Прибалтики це двері до Европи, через які завжди можна швидко та без затримки пересісти на зручний рейс до будь якої країни Скандинавії. Не кажучи вже про актуальність туристичних потоків у обидва напрямки. Тож закономірним стало, нарешті, і повернення прямого авіарейсу Одеса-Рига. Про значимість цієї події говорить той факт, що під час презентації рейсу був присутній Посол Латвії в Україні Юрій Пойканс. За його словами, відновлення авіарейсів в Одесу з Риги є доказом поліпшення ситуації в Україні.

Новий рейс Рига-Одеса буде реалізовувати національний перевізник Латвії, авіакомпанія airBaltic. З 31 березня будуть здійснюватись до 7 рейсів на тиждень, а також у планах додатковий нічний рейс. Керівництво міжнародного аеропорту Одеса впевнено, що є всі передумови для того, щоб цей напрямок рейс став не тільки щоденним але і цілорічним.

За статистикою міжнародного агентства QAG сьогодні латвійський перевізник є найпунктуальнішою компанією в Європі і № 2 у світі за останні кілька років. У 2018 році було перевезено більш 2 млн одиниць багажу. При цьому 90% було перевезено вчасно. І, як зазначили представники авіакомпанії, airBaltic була офіційним перевізником Папи Римського в його турі по країнах Балтики. Тепер одеські пасажири, наряду з Києвом та Львовом, отримали зручний прямий рейс на сучасних бортах класу Боїнг та Ейрбас. А міжнародний аеропорт Одеса та місто загалом, завдяки новому рейсу Рига-Одеса планує збільшити загальну кількість рейсів до Південної Пальміри на 70%, а пасажиропотік - на 50%.


Автор: nikolaev
Прочитали - 111
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать