Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Передвиборчий освітньо-просвітницький проект “IVote/ Я обираю”

Передвиборчий освітньо-просвітницький проект “IVote/ Я обираю”

13-03-2019, 21:36
Передвиборчий освітньо-просвітницький проект “IVote/ Я обираю”“IVote/ Я обираю”. Таку назву має новий передвиборчий освітньо-просвітницький проект презентований Одеським інститутом політичної інформації - ІПІ. Проект розроблений для громадян які досі не визначилися за кого голосувати на виборах, та не бажають витрачати купу свого особистого часу на вивчення та аналіз передвиборчих програм кандидатів. Більш детально про цей проект розповіли на публічній презентації в Одесі.

Проект “IVote/ Я обираю” створений громадською організацією Інститут політичної іінформації - ІПІ. Це незалежний громадський аналітичний центр, який ставить за мету просвіту виборців та надання всебічної та повної інформації про політичні процеси в Україні. Розробка та створення програми відбувається при підтримці міжнародної організації Internews Ukraine.

Метушня передвиборчої реклами, агітації та контрагітація - все це збиває з пантелику і плутає виборців. Тож організатори проекту “IVote/ Я обираю” пропонують інтернет - користувачам допомогу в тім, аби було легше розібратися, хто і що пропонує під час виборчих перегонів. iVote – це платформа, яка за допомогою важливих суспільно-політичних питань допомагає виборцю краще зрозуміти передвиборчі програми кандидатів та партій. Система співвідносить ваші відповіді з офіційною програмою кандидатів та показує, з ким є найбільший та найменший збіг.

Розробники закликають користуватись проектом, передавати друзям та колегам. Вони впевнені, що багато хто з користувачів після ознайомлення з деталями програм деяких кандидатів зможе глянути на свій вибір з іншого кута зору. додамо, що платформа “IVote/ Я обираю” адаптована під мобільний пристрій, ПК, або будь-які інші носії.


Автор: nikolaev
Прочитали - 99
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать