Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » “Не так як завжди: Сила звички і сучасний дизайн”

“Не так як завжди: Сила звички і сучасний дизайн”

13-03-2019, 21:45
“Не так як завжди: Сила звички і сучасний дизайн”Пресс-брифінг з нагоди відкриття Міжнародної виставки сучасного дизайну відбувся в Інноваційному мистецько-освітньому центрі ПНПУ ім. Ушинського. Експонати люб'язно представлені Інститутом міжнародних культурних відносин за підтримки Goethe-Institut в Києві. По закінченні брифінгу відбулось ознайомлення преси з експонатами виставки.

Організація виставки здійснюється в рамках науково-практичної конференції за участю Німецького культурного центру БФ “ Баварський дім, Одеса”, а також факультету музичної та хореографічної освіти і художньо-графічного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. Куратор виставки - відомий дизайнер, автор багатьох дизайнерських проектів, професор Фолькер Альбус.

Виставка присвячена проблемі осучаснення інтер’єру, вмінню побачити знайомі речі у іншому, нестандартному виміру, надати їм нової функціональності.
Більше 100 експонатів представляють креативні пошуки митців різних країн: Німеччини, Італії, Нідерландів, Португалії, Швейцарії, Швеції, Японії та інші, а також роботи відомих одеських дизайнерів. Виставка демонтувалась більше 80 разів у таких країнах, ФГР, Австрія, Греція, Єгипет, Латвія, Індія, Бразилія, Еквадор, Грузія та інших.

Зазначені заходи відбулись за участю президента Ifa, пана Ульріха Раульфа, куратора виставки, пана профессора Фолькера Альбуса, директора Goethe-Institut в м. Київ, пані Беати Кьолер, керівника німецького культ. центру “Баварський дім, Одеса”, представників обласної та міської адміністрації.

До відкриття виставки було підготовлено каталог на українській мові. Виставка діятиме з 12 до 29 березня. За попередньої заявкою з 13-ї до 16:00 будуть проводитись колективні екскурсії. Додамо, що вхід на цю виставку безкоштовний.


Автор: nikolaev
Прочитали - 115
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать