Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Звіт департаменту міського господарства

Звіт департаменту міського господарства

13-03-2019, 22:03
Звіт департаменту міського господарства У прес-центрі ”Одесит“ був представлений звіт про діяльність департаменту міського господарства у 2018 році.

Згідно представленому звіту департамент міського господарства у 2018 му році здійснював наступні роботи: по КП “Міські дороги”- це роботи, пов’язані з ліквідацією снігових заметів та ожеледиць на вулицях міста. Для цього було задіяно 95 одиниць спецтехники для роботи на магістральних вулицях міста, також заготовлено 14 тон протиожеледної суміші. Було очищено більш ніж 8.000 стоків та труб, пофарбовано і відремонтовано 122 зупинки міського транспорту, тощо. Як підкреслив директор Департаменту міського господарства Олександр Козловський, на жаль вандалізм досі присутній у нашому місті, та найчастіше всього страждають скляні стінки зупинок. Аналогічний звіт був представлений про діяльність інших комунальних підприємств міста.

Керівник департаменту Олександр Козловський також додав, що більшість дерев оброблено від шкідливих комах, встановлені декоративні прикраси та стовпи на центральних площах та вулицях міста.

За програмою капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення, ремонт був виконаний на Грецької площі, вулиці Правди, загально-освітньої школи номер 84 та інших. Згідно з прийнятою нещодавно міською комплексною програмою збереження і розвитку історичного центру міста, департаментом проведені ремонтні роботи, на які з бюджету було виділено більш ніж 11 мільйонів гривен. Це ремонт парадних, дверей та віконних систем, капітальний ремонт деяких інженерних мереж.

Також проведена планова заміна 234-х ліфтів та ремонт 81 ліфта. Особливий момент у діяльності департаменту міського господарства у 2018 му році - це створення та робота ОСББ.

За словами представників департаменту міського господарства, також, згідно затвердженого графіка, у 2018 му році було проведено ремонт теплових мереж - усунуто 1422 ушкодження та замінено 9.455 погонних метрів трубопроводів, проведено профілактичний ремонт теплопостачального обладнання. Вся поширена інформація про діяльність департаменту, та відповідні звіти знаходяться у відкритому доступі на сайті одеської міськради. Отже з більш детальною інформацією мають змогу ознайомитись усі бажаючі.


Автор: nikolaev
Прочитали - 95
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать