Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Покладання квітів до Дня добровольця

Покладання квітів до Дня добровольця

14-03-2019, 22:38
Покладання квітів до Дня добровольця14 березня в країні відзначається День добровольця. Свято відзначається з 2014 року. У цей день 5 років тому перші добровольці розпочали військову підготовку, та сформували батальйон для захисту України у зоні проведення АТО. В Одесі з цієї дати відбулося покладання квітів біля пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО. До скверу Небесної сотні прийшли десятки одеситів та родичів добровольців, ветерани, представники духовенства, громадських організації та керівництва міста та області. Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Під залпи рушниць та акомпанемент військового оркестру добровольців, які брали участь в боях в зоні проведення операцій об’єднаних сил, було нагороджено знаком народної пошани, за самовідданість і мужність під час захисту державного суверенітету. Також присутні на заході представники всіх релігійних конфесій міста зачитали загальну молитву у пам'ять загиблих воїнів.

Наприкінці офіційної частини для всіх присутніх виступив зведений військовий оркестр Одеського гарнізону. До його складу ввійшли оркестри Військової академії та центру військово-музичного мистецтва, Військово-Морських Сил та Збройних Сил України.


Автор: nikolaev
Прочитали - 118
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать