Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Звіт департаменту охорони здоров'я ОМР

Звіт департаменту охорони здоров'я ОМР

14-03-2019, 22:50
Звіт департаменту охорони здоров'я ОМРДепартамент охорони здоров'я Одеської міської ради представив звіт про роботу в 2018 році. В звітному періоді 2018 року, за словами керівника Олени Якименко, міський департамент охорони здоров'я функціонував стабільно, зберігаючи гарантовані об’єми медичної допомоги і забезпечуючи санітарно-епідемічний режим мешканців Одеси. Основні напрямки: збільшення доступності первинності медико-санітарної допомоги дітям, матерям, соціально вразливим верствам населення, боротьба з поширенням інфекційних захворювань, соціально значущих інфекцій, профілактика серцево-судинних захворювань, мозкових і онкологічних тощо.

Реформування системи охорони здоров'я в цілому в країні, і в Одесі становить перед органами управління нові завдання. Директор департаменту охорони здоров'я оприлюднила плани відомства на 2019 рік, та відповіла на питання, що до того, як буде розподілятися бюджет департаменту.

Одним із важливих питань яке постало - це захворюваність на кір, яка в Одесі залишається високою. Я повідомила Олена Якименко, тільки на минулому тижні захворіли 30 одеситів - 12 дітей і 18 дорослих.

За інформацією ГУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» з початку 2019 року в Одесі зареєстровані 312 випадків захворювання на кір, в тому числі 141 у дітей. З усіх хворих 94% не мали жодного щеплення від кору.

Нагадаємо, що одеські медики настійно рекомендують всім батькам, чиї діти не щеплені від кору, вакцинувати їх від цього небезпечного інфекційного захворювання, яке може викликати важкі ускладнення.


Автор: nikolaev
Прочитали - 105
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать