Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Дати дитині шанс вижити

Дати дитині шанс вижити

15-03-2019, 18:55
Дати дитині шанс вижити “Дай дитині шанс вижити”. Саме таким принципом керувалися в представники соціальної платформи «Добра справа», презентуючи нову секцію "Бебі- бокс". Він вже третій в Одесі. 15 березня його відкрили біля міського пологовому будинку №1. Це своєрідна допомоги матерям, які опинилися у важкій життєвій ситуації.

Ініціатори встановлення секції "Бебі- бокс" - соціальна платформа "Добра справа" і керівництво 1*го одеського пологового будинку, розташованого в провулку Слєпньова, 3. На створення подібного благодійно- соціального проекту наштовхнула несприятлива ситуація, коли соціально неблагополучні матері відмовляються від своїх новонароджених дітей і просто викидають їх на вулицю. Деяких кинутих напризволяще немовлят знаходили у парках, деяких у сміттєвих баках.

На жаль, за останній час таких випадків почастішало. В Одесі і області вже встановлювалися так звані "Бебі-бокси" - в 7-му пологовому будинку і в 3-й обласній лікарні. За час їх існування в «Вікнах життя» було залишено шість дітей. Передбачається, що неблагополучні батьки в стані стресу не повинні їхати далеко, щоб десь залишити свою новонароджену дитину, і подібні бебі-бокси, які рятують життя малюків - повинні бути в зоні доступу.

Представники 1-го пологового будинку продемонстрували, як працює подібний рятівний “бебі-бокс. Зовні він представляє собою звичайне віконце розміром метр на метр. Після того, як жінка відкриває дверцята і поміщає дитину в контейнер, в якому є система вентиляції та обігріву, вже за 30 секунд на посту у медсестри спрацьовує сигналізація. Якщо малюку потрібна екстрена медична допомога, вона надається негайно. Також лікарі повідомляють про такий випадок в правоохоронні органи. Поруч з цим «боксом» немає ні камер спостереження, ні охорони. Жінка, яка зважилася на подібний крок збереже повну анонімність і не понесе кримінальної відповідальності.

Ірина Головатюк-Юзефпольска також запевнила, що лікарі 1-го пологового будинку зобов'язуються виконувати усі приписи міського департаменту охорони здоров'я щодо використання бебі-боксу та правил поведінки з дітьми, яких тут залишають. У майбутньому таким дітям допоможуть знайти люблячу сім'ю. Ініціатори цього благодійного проекту впевнені, що з часом подібні “вікна життя” з’являться в пологових будинках і лікарнях всіх міст і райцентрів в Одеській області.


Автор: nikolaev
Прочитали - 179
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать