Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Конкурс “Барви Дністра” назвав лауреатів

Конкурс “Барви Дністра” назвав лауреатів

15-03-2019, 19:08
Конкурс “Барви Дністра” назвав лауреатів “Барви Дністра”. Підсумки ювілейного, вже 10-го конкурсу юнацької творчості підвели в Одесі. Організатори вважають головною метою конкурсу - привернути увагу суспільства до екологічної ситуації в акваторії Дністра. Саме це обумовлює наявність серед партнерів конкурсу Державного агентства водних ресурсів України, Одеської Облдержадміністрації та представництва Європейського агентства OBSE в Одесі.

В актовій залі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулось урочисте нагородження переможців міжнародного дитячого конкурсу “Барви Дністра”. Щорічний він проводиться в Одесі і області за ініціативи Державного агентства водних ресурсів України та за підтримки Одеської облдержадміністрації. Адже конкурс творчості, окрім натхнення юних митців красотами Дністра, несе в собі екологічну та просвітництва місію - привернути увагу до природної спадщини та зберегти багатий водний ресурс області.

В цьому році конкурсу виповнюється 10 років. На ювілейному святкуванні у залі були присутні переможці всіх попередніх конкурсів. Усіх їх об'єднувала спільна мета - поглянули на краєвиди Дністра по новому, та залучити всіх жителів Дністровського басейну до вирішення актуальних проблем і практичних дій з реалізації водоохоронних заходів. Тож закономірним став той факт, що на святкову частину приїхали і почесні гості з Республіки Молдова та представники ОБСЕ в Одесі.

В конкурсі приймає участь молоде покоління різних вікових груп України, Придністров’я та Молдови. Тільки з Молдови участь у конкурсі взяло 280 хлопчиків та дівчат, а отримало почесних дипломів за конкурсанти. Переможці визначалися в номінаціях: «Малюнок», «Фоторобота», «Відеофільм, слайд-шоу», «Захід з оздоровлення водних ресурсів», «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття». Обирати переможців було дуже важко. Бо всі без виключення роботи, так чи інакше переносять глядача в прекрасні краєвиди. Проте у кожного своя особиста історія любові і знайомства з краєм.

Дністер - спільна життєдайна артерія трьох країн, надихаюча в свій час поетів, художників та фотографів. Після підведення підсумків конкурсу розумієш, що нині наша водна житниця, як ніколи потребує уваги та турботи. І дуже важливо, що молоде покоління вже сьогодні розуміє важливість екологічної освіти, шани до використання та відновлення водних ресурсів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 256
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать