Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Свято святого Патріка стає інтернаціональним

Свято святого Патріка стає інтернаціональним

20-03-2019, 17:08
Свято святого Патріка стає інтернаціональнимВ Одесі на вихідних відзначили День святого Патріка - небесного покровителя Ірландії. З часом свято стали відзначати не тільки в Ірландії та країнах з ірландської діаспорою але й по всьому світі. В цьому році організатори одеського свята підготували яскраву та насичену програму, веселий флешмоб, концерт, майстер-класи з ірландських танців, пригощання справжнім ірландським пивом та їжею.

За переказами, Святий Патрік приніс християнство на язичницький острів і вигнав з нього всіх змій. Традиційно на честь святого Патріка влаштовується парад з піснями і танцями, ірландське пиво ллється у ці дні рікою. Як відомо, один із засновників Одеси, Хосе Де Рібас, був наполовину ірландцем, отже цей і стало приводом для першого параду, який відбувся десять років назад.

День святого Патрика прийнято святкувати голосно й весело: співати, танцювати, веселитися, та влаштовувати яскраві паради. Переважна більшість учасників фестивалю одягається в зелене, адже цей колір уособлює національну емблему Ірландії – конюшину-трилисник, що символізує Святу Трійцю. У цей день мешканці Одеси змогли особисто познайомитися з самим святим Патріком, а провідником в світ ірландського фольклору був справжній Лепрекон.

Одним із організаторів свята стала студія ірландського танцю “GRAND EMERALDS”. В цьому році вони підготували флешмоб - виконання масового ірландського танцю біля пам'ятника Дюку Де Рішельє, саме з цього й розпочалося свято.

Всі, хто хотів взяти участь в флешмобі, заздалегідь отримали навчальне відео. За пару тижнів бажаючі вивчили базові рухи національних танців. Учасники міського танцювального флешмобу, присвяченого Дню Святого Патрика в Одесі, отримали грамоти.

Випадкові перехожі із задоволенням приєднувалися до танців та фотографувались на тлі атрибутів “зеленого” дня. А потім більше 150 чоловік пройшли парадом по Приморському бульвару, вулицями Пушкінської і Дерибасівської до Міського саду під ірландські мотиви волинки. Ввечері, в одному з одеських пабів учасники фестивалю могли насолодитись кельтською музикою і танцями, та отримати незабутні враження і заряд яскравих емоцій.


Автор: nikolaev
Прочитали - 153
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать