Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » 21 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ КОЛЬОРОВИХ ШКАРПЕТОК І СОНЯЧНИХ ЛЮДЕЙ

21 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ КОЛЬОРОВИХ ШКАРПЕТОК І СОНЯЧНИХ ЛЮДЕЙ

21-03-2019, 17:18
21 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ КОЛЬОРОВИХ ШКАРПЕТОК І СОНЯЧНИХ ЛЮДЕЙХвороба Дауна – найпоширеніша хромосомна патологія, яка спричиняє тяжкі наслідки для хворої дитини. У грудні 2011 року Генеральна Асамблея ООН запропонувала з 2012 року відзначати 21 березня усім державам і міжнародним організаціям. Саме з цього приводу в Одеській спеціалізованій школі №75 був представлений спектакль .

Спектакль про добрі справи, організований учнівським парламентом Приморського району міста, за участю дітей з хворобою дауна. Ця добра казка символізує дружбу між звичайними та сонячними дітьми. Головна мета заходу – підвищити рівень інформованості суспільства і привернути увагу до необхідності поліпшення якості життя людей з цим синдромом.

У 2009 році 75-та школа була включена в експериментальну роботу регіонального рівня на тему «Соціально-психологічна реабілітація дітей з особливими освітніми потребами за допомогою професійно-трудового навчання». Для того, щоб після закінчення школи випускники мали можливість працевлаштуватися, або продовжити навчання в спеціальних групах професійно технічних училищ, з урахуванням особистих інтересів і психофізичних можливостей, потреб в робочих кадрах.

21-го березня по всьому світу проходить акція "LOTS OF SOCKS" (ЛОС ОФ СОКС). Головна мета - привернути увагу до інакшості, однак не меншовартості, людей з синдромом Дауна. Долучитися до неї просто: треба одягти різнокольорові, непарні чи просто яскраві шкарпетки. Це символ того, що люди із непарною хромосомою незвичні і привертають до себе увагу. Таким чином суспільство демонструє свою солідарність з людьми, й водночас звертає на себе увагу перехожих, щоб зрозуміти, як це - бути не таким, як більшість.


Автор: nikolaev
Прочитали - 201
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать