Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Відкриття Почесної вахти “Пост номер 1”

Відкриття Почесної вахти “Пост номер 1”

9-04-2019, 17:42
Відкриття Почесної вахти “Пост номер 1”У Пам'ятника невідомому матросу пройшло урочисте відкриття несення Вахти Пам'яті в 2019 му році. У офіційній церемонії взяли участь представники міської та обласної влади, громадськість міста а також старшокласники одеських шкіл Приморського району.

Напередодні святкової дати - 75 -річчя з дня визволення Одеси під час Великої вітчизняної війни, в місті знов запрацювала Почесна вахта Пам'яті біля Вічного вогню в парку Шевченка. Пост №1 біля монументу Невідомому матросу існує з 1968-го року. Варту несуть кращі школярі - старшокласники шкіл Одеси, віддаючи данину Пам'яті воїнам і морякам, які загинули під час Великої Вітчизняної війни. Урочисте відкриття Вахти пам'яті відбувається щорічно на початку квітня і закінчується в листопаді. Першими встають на почесну вахту учні навчально- освітньо закладу "Гармонія". За традицією юні одесити прийняли урочисту клятву і поклали квіти на плити з іменами героїв. З вуст юних одеситів зворушливо прозвучала клятва свято берегти пам'ять героїв, з честю нести Вахту і бути гідними продовжувачами патріотичних традицій міста-героя.

Як підкреслив директор “Поста номер 1” Володимир Плахутенко, школяри з великою відповідальністю відносятся до несення почесної варти. Сама Варта походить кожен день, з 8мої до 14ої години. Змінюються вартові кожні 2 години. Також школярів залучають до різноманітних занять, серед яких - стройові прийоми без зброї «Дефіле» - принцип доміно в складі варти, навички по роботі із засобами пожежогасіння та надання першої медичної допомоги, техніку безпеки при поводженні з різними видами вогнепальної зброї, засобами маскування і бронезахисту. Також старшокласники навчатимуться діям особового складу вахти в екстремальних ситуаціях і за сигналами цивільного захисту.

За час несення Почесної вахти Пам'яті учні одеських шкіл знайомляться з історією героїчної оборони і визволення Одеси від фашистських загарбників у роки Другої світової війни. Також до історичної інформації додається тема військових подій на Сході України, починаючи з 2014 року. Уроки мужності зі школярами проводять воїни ООС.

По закінченню вахти кращим учасникам будуть вручені грамоти та дипломи. Працівники міського центра військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост № 1», а також батьки старшокласників пишаються тим, що школяри не тільки долучаються до поваги історичної пам'яті, а й виховаються в дусі національно- патріотичних традицій.


Автор: nikolaev
Прочитали - 383
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать