Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Обласний ярмарок вакансій

Обласний ярмарок вакансій

10-04-2019, 15:13
Обласний ярмарок вакансій"Твій день для змін”. Саме під такою назвою-гаслом обласна служба зайнятості провела квітневий ярмарок вакансій. Чи не вперше він відбувся одночасно у всіх районах та містах області. Організаторами ярмарку є Одеський обласний центр зайнятості, Одеський міський центр зайнятості, Центр зайнятості Суворовського району міста Одеси та “Одеський центр професійно-технічної освіти” державної Служби зайнятості. Також вперше ярмарок проводиться в історичній частини міста - в приміщенні одеського Головпоштампту, за сприянням Одеської дирекції ПАТ “ Укрпошта”.

Учасники ярмарку в області - 350 підприємств, які пропонують 2000 вакансій. В Одесі на ярмарку 60 роботодавців пропонують 600 вакансій, при цьому планка заробітної плати у середньому 20-25 тисяч гривень.

В Одесі у ярмарку прийняли участь такі відомі компанії, як “Одеснафтопродукт”, “Адміністрація морських портів України”, “Одеська залізниця”, “Одесаобленерго”, “ Одесміськелектротранс”, “ Міськзелентрест” та багато інших. Як вважають організатори обласного ярмарку вакансій, створення таких майданчиків для работодавців та шукачів роботи забезпечує прямий контакт і ефективне вирішення питань зайнятості. Один з крупних роботодавців - одеське відділення “Укрпошти”, яке розташовано в оновленому після ремонту залі.

Крім вакансій від роботодавців, фахівцями відділу рекрутінгу Одеського міського центру зайнятості представлені вакансії зареєстровані в службі зайнятості. Всі - з легальною заробітною платою та офіційним працевлаштуванням.

Одеський Центр ПТО презентував 28 професій, які затребувані на ринку праці. Більш ніж 90 % випускників цього закладу знаходять роботу. Щоб детальніше познайомитися з пропозиціями, у рамках обласного ярмарку вакансій також проводились консультації, тестування, презентації , майстер- класи тощо. Наприклад, усі зацікавлені змогли спробувати себе у ролі кондитера або майстра-перукаря, та створити кондитерську прикрасу, або модну зачіску. Серед учасників ярмарку вакансій - працюючи, безробітні, студентська молодь, одесити та гості міста.

Як вважають організатори та відвідувачі обласного ярмарку вакансій, такий масовий захід - це вдалий день для змін та отримання нової роботи. А це означає, що усі бажаючи працездатні люди мають реальні шанси реалізувати свою мрію, отримати бажану професію з гідною зарплатнею, та бути потрібними як своєї родині, так і суспільству.


Автор: nikolaev
Прочитали - 140
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать