Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ООДА керуватиме Сергій Паращенко. Тимчасово

ООДА керуватиме Сергій Паращенко. Тимчасово

11-04-2019, 17:36
ООДА керуватиме Сергій Паращенко. ТимчасовоПрезидент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Максима Степанова з посади голови Одеської державної адміністрації, повідомляють на сайті глави держави. Указ датовано 10 квітня.
Іншим указом Петро Порошенко призначив тимчасовим виконувачем обов’язків голови Одеської ОДА Сергія Паращенка.

Нагадаємо, указ про відсторонення Степанова був підписаний ще 6 квітня, але його було опубліковано лише 8 квітня. Максим Степанов відмовився йти у відставку, назвавши указ президента про своє звільнення протизаконним. 10 квітня Кабінет Міністрів, на закритій для преси частині засидання, погодив відставку голови Одеської ОДА. Проти цього заперечував лише один міністр – керівник МВС Арсен Аваков, який назвав це звільнення політично вмотивованим.

Натомість, сам Степанов, на своєму брифінгу підреслив, що йому вдалося змусити президенти виконати Конституцію і дотриматися процедури звільнення. А оскільки формально процедуру дотримано, оскаржувати це рішення в суді єкс-губернатор не збирається. За словами Максима Степанова вибори в Одеській області відбулися чесно та прозоро і показали той результат, який показала. Він дотичний тому, що показали результати першого туру по всій країніЄ

Додамо, що згідно з указом Петра Порошенка, виконувати обов’язки керівника області тимчасово буде перший заступник голови ОДА Сергій Паращенко, з яким у нього склалися непогані, робочі стосунки.

В співрозмові з представниками ЗМІ Максим Степанов додав, що не збирається йти з політики, і закликав громадськість регіону докласти всіх зусиль для того, щоб другий тур президентських виборів відбувся так само чесно і без фальсифікацій, як і перший.


Автор: nikolaev
Прочитали - 159
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать