Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Південна Пальміра - туристична столиця

Південна Пальміра - туристична столиця

11-04-2019, 21:37
Південна Пальміра - туристична столицяУ готелі "Брістоль" пройшла міжнародна конференція «Туризм як інструмент міжкультурної взаємодії » за участю провідних експертів з розвитку туризму з 9 країн. У заході взяли участь керівництво міста, представники культурних та туристичних проектів, а також представники міжнародних програми "Інтеркультурні міста".

Одеса - як унікальний і колоритне місто, найбільший порт і культурно - історичний центр з дня свого заснування привертала до себе увагу. Щорічно місто біля самого синього Чорного моря відвідують мільйони туристів з усього світу, поповнюючи міський бюджет. З 9-го по 14е квітня, в рамках міжнародної туристичного тижня проходять різні заходи для залучення більшої кількості туристів, а так само для створення сприятливого іміджу Одеси на міжнародній туристичній арені.

За словами одеського міського голови Геннадія Труханова, який приймав участь у туристичній конференції, Одеса за останні роки зробила вагомі кроки для того, щоб бути конкурентноздатною з іншими великими туристичними містами. У цьому чимала заслуга міського департаменту культури та туризму. Одеса - перше місто України з мільйонним населенням, яке в 2017 -му році приєдналося до програми Ради Європи «Інтеркультурні міста». Участь в європейській програмі дозволяє реалізовувати різні програми в соціальній сфері, культурі, охороні здоров'я, спорті, а також підвищити інвестиційну привабливість Одеси на міжнародному рівні.

В ході 4й туристичної конференції міжнародні експерти не тільки відзначили відчутний прогрес і розвиток туристичної інфраструктури міста, а й привласнили Одесі неформальний титул «Інтеркультурної гавані України».

У зв'язку з цим Геннадій Труханов заявив, що наше місто не зупинятиметься на досягнутому і назвав найближчі проекти, які збирається реалізувати міська рада разом з департаментом культури і туризму. Серед них - налагодження морських туристичних круїзних маршрутів із заходом до Одеси і подальшої співпраці з містами-побратимами - це Генуя і Марсель. Також у 2019 році буде відновлено проект "Одеський дворик" з відповідною атмосферою, і нарешті, після вдалих інтеркультурних проектів - Стамбульського і Грецького парків - планується створення зони відпочинку нового культурно туристичного партнера - від королівства Марокко і міста Марракеш. Присутній на конференції голова муніципалітету Марракеш - Халід Ель Фату - підтвердив зацікавленість у співпраці з Одесою і пообіцяв великий потік марроканських туристів до нашого міста.

В ході конференції міжнародні фахівці обмінялися думками, як зробити Одесу більш туристично привабливою, з огляду на успішні практики світового туристичного ринку. Представники одеської мерії і іноземні експерти прийшли до спільної думки, що в Одесі є великий потенціал для гастрономічного і подієвого туризму. До того ж, Одеса - це місто сімейного відпочинку. Можливість реалізації подальшого розвитку туристичної інфраструктури міста полягає в синергії влади, бізнесу та суспільства - що в майбутньому буде вигідно виділяти Одесу на тлі інших великих туристичних міст і залучати сюди ще більший потік туристів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 131
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать