Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Фестиваль паркової культури

Фестиваль паркової культури

12-04-2019, 17:12
Фестиваль паркової культуриФестиваль паркової культури проходить в рамках туристичного тижня в Одесі. Оформлення відкритих просторів центрального міського парка відпочинку ім. Шевченка з кожним роком викликає все більший інтерес у ландшафтних дизайнерів. Про можливості та перспективи садово - паркової культури-далі в сюжеті.

Фестиваль садово - паркового мистецтва і ландшафтного дизайну проходить в Одесі, в рамках туристичного тижня, вже вдруге. Він демонструє нові можливості в благоустрої та озелененні міських, прибережних і приватних територій. На фестивалі у парку ім. Шевченка представлені флористичні та садово-паркові інсталяції, які вносять особливу привабливість і неповторний колорит в оформленні відкритого простору. Учасники фестивалю вирішили продемонстувати, як можуть виглядати рослини, малі архітектурні форми і садово - паркові меблі в єдиному ансамблі.

За словами ландшафтних дизайнерів, серед вічнозелених рослин добре адаптовані до нашого клімату - туя - брабант, ялівець і буксус. Флористичні розплідники на території України не тільки вирощують ці рослини, але і надають їм цікаві декоративні форми. Надалі рослини стають частиною всіх міських елементів озеленення та благоустрою відповідно до вимог сучасності. Також на фестивалі паркової культури були представлені ​​меблі з масиву дерева, зроблені без використання цвяхів чи шурупів. Цей, по-справжньому «живий», природний матеріал прекрасно вписується в будь-яку ділянку саду або двору. Додамо, що садово-паркові меблі з масивного дуба однаково природно виглядають як поруч з маленьким дачним будиночком, так і біля капітальної споруди.

Всі композиції, представлені на фестивалі паркової культури - викликали жвавий інтерес у глядачів. Незважаючи на те, що оформлення відкритих територій процес тривалий і витратний - декоративні можливості кожного елемента - як рослини, так і меблів - розкривають багаті перспективи для благоустрою як прибудинкових, так і паркових територій.


Автор: nikolaev
Прочитали - 112
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать