Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Апаратна нарада Одеської міської ради

Апаратна нарада Одеської міської ради

15-04-2019, 17:04
Апаратна нарада Одеської міської ради15 квітня - це середина весни. Погода в ці дні не дуже балує, але ж циклон невдовзі залишить Одещину, отже питання підготовки до старту літнього сезону, які розглядалися на традиційній апаратній нараді, на раз дуже актуальні.

Розпочали апаратну нараду в одеській міській раді з обговорення Інформації щодо аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Одеської міської ради у 2018 році та стан виконання їх фінансових планів. Директор департаменту економічного розвитку ОМР - Сергій Тетюхін, зазначив, також що в результаті оновлення електротранспорту, економічний ефект від енергозбереження склав майже 7,5 млн грн на рік, і це тільки по одному підприємству. Більше того, саме зараз у підприємства з’явились ресурси для того, щоб оновлювати свою базу.

Було прийнято позитивне рішення про будівництво гуртожитків для працівників комунальних підприємств. На даний момент усі документи готові для проведення тендеру. Також під час апаратної наради розглянули і традиційні поточні питання міського бюджету у 2019 році. Нагадаємо, що 27 березня була прийнята постанова кабміну про деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального.

Як повідомила під час апаратної наради виконувач генерального директора комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Одеса» Ольга Макогон, злітно-посадкову смугу міжнародного аеропорту "Одеса" довжиною 2800 метрів буде збудовано і оснащено відповідною технікою до кінця 2019 року. За її словами, передбачений проектом комплект обладнання вже закуплено, і його розпочнуть встановлювати, як тільки дозволять погодні умови. Відповідаючи на депутатський запит, Ольга Макогон додала, що роботи виконує "Компанія "Автомагістраль-Південь", а обсяги капіталовкладень у проект складають "орієнтовно 500-600 мільйонів гривень".

На засіданні ОМР були оголошені звіти про результати виконання протокольних доручень, наданих на апаратних нарадах та засіданнях виконкому. Також, міський голова та члени виконкому міськради приділили увагу нещасному випадку, на залізничній станції “Одеса - східна”, який стався 13-го квітня. Молодий хлопець заліз на цистерну аби зробити вдале селфі, але його, на жаль, вдарило струмом. Детальніше про стан дитини розповіла директор департамента охорони здоров'я Одеської міськради Олена Якименко.

Профілактичні бесіди в усіх навчальних закладах проводяться щороку й неодноразово, але такі трагічні випадки відбуваються дуже часто.


Автор: nikolaev
Прочитали - 76
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать