Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Odessa Drive Camp - свято швидкості та адреналіну

Odessa Drive Camp - свято швидкості та адреналіну

15-04-2019, 17:32
Odessa Drive Camp - свято швидкості та адреналінуOdessa Drive Camp - великий фестиваль, присвячений початку гоночного авто- мотосезону у 2019 році стартує вже 20 квітня. Odessa Drive Camp - це свято для тих, хто любить швидкість, кому не вистачає адреналіну. Отже Odessa Drive Camp -для всіх любителів швидких, спортивних автомобілів і мотоциклів. Про цьогорічні фестивальні деталі цього року. У прес-центрі "Одесит" розповіли організатори Odessa Drive Camp.

Організатори фестивалю Odessa Drive Camp 2019 року - громадська організація "Автоклуби Одеси" і "Мото Одеса", за підтримки управління фізкультури і спорту Одеської міськради. Фестиваль пройде на гоночному треку в районі 6-го кілометра Овідіопольської дороги. Любителів адреналіну і гонок чекають аматорські змагання, жива музика, ретро-виставки автомобілів і мотоциклів, а також фудкорт, на якому учасники та гості свята зможуть смачно підкріпитися. Цього року очікується до 35-ті пілотів на спеціально підготовлених автомобілях, 50 мотоциклістів, для яких у цьому році побудована спеціальна траса з перешкодами, і близько 1500 глядачів.

В рамках фестивалю також відбудеться “Драг - битва” на мотоциклах, учасники якої позмагаються у швидкості проходження дистанції в 402 метра. Для любителів розіграшів організатори підготували "Ring Taxi" і "Drfit Taxi", призом яких стане можливість покататися з професійним пілотом в справжньому спортивному автомобілі, а отже особисто відчути, що таке справжня швидкість. Всі учасники повинні дотримуватися техніки безпеки та використати шоломи. Призовий фонд змагань складається з стартових внесків всіх учасників.

За інформацією організаторів, у 2019 році кубок складається з 5-ти етапів. Два з них пройдуть в Одесі на гоночному треку в районі 6-го кілометра Овідіопольської дороги в період з 20 квітня по кінець вересня. Три етапи будуть проходити в Миколаєві на спеціальному треку для картингу, який використовується і для автомобільних заходів. Також планується спільний захід - Драйв Кемп і РОМ (Race of Masters) - гонки майстрів. В цілому-організатори Odessa Drive Camp обіцяють море вражень і адреналіну, як учасникам, так і глядачам - побачити і відчути те, що рідко зустрічається на вулицях міста. Додамо, що і сьогодні, в зв'язку з значною кількістю аварій не зайвим буде нагадування про те, що гонки проводяться в спеціальних локаціях і не повинні створювати загрозу для життя автолюбителів на дорогах загального користування.


Автор: nikolaev
Прочитали - 221
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать