Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Фестиваль культур «Ми - Одеса» на кіностудії

Фестиваль культур «Ми - Одеса» на кіностудії

16-04-2019, 17:17
Фестиваль культур «Ми - Одеса» на кіностудіїОдеса – це місто, в якому протягом століть мирно проживали десятки національностей. Багатогранність та колорит південного регіону вирішили продемонструвати у минулі вихідні на Одеській кіностудії. В рамках Фестивалю культур відбулись презентації культурних товариств,які успішно працюють в нашому місті, а також покази анімаційних та повнометражних фільмів. Подробиці дивіться далі у сюжеті Ольги Глечик.

Одеса - мультикультурне місто, яке приймає в свої обійми кожного і вже не відпускає без гостинця. Саме такою нашу Пільміру бачать і представники різних національностей, що населяють місто та область. Відчути настрій Одеси-мами в калейдоскопі культур різних національностей, можна було на подвір'ї Одеської кіностудії. За ініціативи благодійного фонду Caritas Odessa UGCC всім гостям заходу було запропоновано ближче познайомитись з культурними досягненнями братських народів під час фестивалю культур «Ми - Одеса». І Звісно господинею фестивалю стала українська культура.

Ляльки мотанки, або “народна лялька”, на будь який вибір красувалися на українському стенді. Були також представлені і обереги та рушники, а також безліч цікавої літератури про народні звичаї. Не відставали і наші сусіди греки у розмаїтті виставкового стенду.

Сирійці та греки, німці, французи та українці разом обмінюючись національними костюмами демонстрували щиру толерантність до культур, та місту що їх об'єднало під назвою Одеса.

Також до святкування 100 років Одеської кіностудії, у рамках фестивалю, відбувся показ фільмів різних національностей з українськими субтитрами. Різноманітні покази: соціальної реклами, анімаційних фільмів та повнометражних картин були показані на екрані Культурного центру ім. Віри Холодної. Короткометражні фільми, надані культурними товариствами Греції, Німеччини, Болгарії, Франції та, звичайно, України демонструвалися на екрані центру протягом всього дня.

Також на фестивалі була в презентована фотовиставка «Одеса мультинаціональна». Кожен відвідувач міг проголосувати за вподобану роботу. Автор світлини, що набрала більше балів в кінці фестивалю отримав приз.

Близько 50-ти роздрукованих авторських фотографій на тему Одеси були надіслані організаторам митцями самих різних рівнів, від аматорів до професіоналів. Імпровізована «фотосушка» звісно привернула увагу більшості глядачів. Адже погляд на наше місто таких різних людей - це і є найцінніший досвід, та відображення мультикультурного кругозору містян.


Автор: nikolaev
Прочитали - 133
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать