Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Миттєвості, що цінніші за тисячі слів

Миттєвості, що цінніші за тисячі слів

17-04-2019, 17:16
Миттєвості, що цінніші за тисячі слівФотографія не є відображенням реальності. Вона є реальність цього відображення. Так казав про фотомистецтво великий Жан-Люк Годар. Міський клуб фотографів «Фотон-2» відзначив 20-річчя виставкою, яку презентували в приміщенні Всесвітнього клубу одеситів. Як своєрідний підсумок цих насичених років представлені 50 робіт, зроблених авторами клубу у різних жанрах і напрямках. Детальніше - у сюжеті Марії Плачкової.

Відомо, що фотограф - то незвичайна професія: він знаходить щось перш, ніж люди встигнуть це втратити. З 1973 року в Одесі почав функціонувати фотоклуб «Фотон», яким керували різни люди. Після розпаду СРСР діяльність клубу на кілька років призупинялася. Але 20 років тому, в березні 1999 року, група фотографів-ентузіастів, за ініціативою Бориса Ладиженського вирішила відродити діяльність фотоклубу. З тих пір засідання і творчі зустрічі фотографів і гостей фотоклубу «Фотон-2» проходять в затишних стінах Всесвітнього клубу одеситів. З цього часу фотоклуб бере активну участь у житті міста.

Починаючи свій творчий шлях в міському клубі фотографів, багато фотолюбителів стали членами міжнародних фотографічних асоціацій, федерацій та творчих спілок, успішно беруть участь в міжнародних конкурсах, завойовуючи нагороди і отримуючи визнання на престижних фотосалонах. Доброзичлива атмосфера, що панує в клубі, дозволяє розкритися молодим талантам. У цьому, безумовно, заслуга майстрів, що передають свій багатющий досвід класичної та сучасної фотографії.

Зараз у складі клубу 46 фотографів. У творчих зустрічах і конкурсних вечорах беруть участь друзі клубу, фотоаматори міста, колеги з інших країн і міст. Клуб є колективним членом Одеської фотографічної асоціації, спільно з якою організовує і проводить одеські і всеукраїнські фотовиставки.

Міський клуб фотографів «Фотон-2» зацікавлений в творчому обміні з іншими фотоклубами, колекціями фотографій і завжди готовий брати участь в різних творчих фотопроектах. "Фотографія - це не спорт. У неї немає правил. Все повинно бути випробувано" - так казав про фотомистецтво Хельмут Ньютон. Своє різноманітною виставкою члени міського клубу “Фотон-2” яскраво підтверджують слова відомого німецького фотомайстра.


Автор: nikolaev
Прочитали - 158
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать