Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Літній театр обіцяють відкрити 1 червня

Літній театр обіцяють відкрити 1 червня

17-04-2019, 17:23
Літній театр обіцяють відкрити 1 червняУ центрі Одеси розпочалися роботи з благоустрою Літнього театру у Міському саду. Роботи проводить приватне підприємство "Міський літній театр". Нагадаємо, 28 березня виконком Одеської міськради підтримав проект благоустрою Літнього театру, який передбачає перетворення його в концертний майданчик. Однак роботи з благоустрою дещо гальмує довготриваючий конфлікт між забудовниками і представниками громадської еко-організації «Зелений лист». У прес-клубі "Одесит" директор ПП "Міський літній театр" Дмитро Шпінарьов роз'яснив ситуацію, що склалася.

Тривалий конфлікт між забудовниками і представниками громадської еко-організації «Зелений лист»- за словами директора ПП "Міський літній театр" Дмитра Шпінарьова, як і раніше, гальмує роботи з благоустрою Літнього театру. Активісти продовжують поширювати інформацію щодо можливого будівництва торгового центру на цій території. А в останні вихідні заявили про в'їзд "важкої будівельної техніки" на територію планованого благоустрою і закликають громадськість протестувати. Дмитро Шпінарьов закликав одеситів перевіряти будь-яку інформацію і переконатися в тому, що відбувається на цьому майданчику - своїми очима.

Нагадаємо, що в минулі вихідні біля входу до Літнього театру знову сталися сутички і словесна перепалка між прихильниками і противниками благоустрою цього майданчика.

Так, до Літнього театру прийшли кілька десятків активістів громадських організацій, які виступали за повернення цієї площадки до комунальної власності, а також заявили про незаконність прибирання території, хоча поліція дозволила її проводити. Одночасно на місці були присутні активісти, які підтримали проект благоустрою. Директор фірми «Міський Літній театр» Дмитро Шпінарьов вже неодноразово пояснював, що там ведеться прибирання та підготовка до створення концертного майданчика - цей проект схвалив як власник будівель театру (фірма «Солінг»), так і виконком одеської міськради.

Проект розроблено у КП «Одеспроект» на базі пропозицій і зауважень, вироблених в ході численних засідань робочої групи. Проект передбачається використання Літнього театру як відкритого культурного простору зі збереженням існуючих обсягів капітальних споруд і їх функціонального призначення. Нове будівництво на території не передбачено. Як підкреслив Дмитро Шпінарьов, концерти на оновленій території Літнього театру будуть проводитися як безкоштовні, так і комерційні, щоб інвестори змогли повернути кошти, вкладені в благоустрій.

Наскільки швидко будуть проведені роботи з благоустрою Літнього театру - буде залежати від того, як громадські активісти будуть давати можливість забудовникам працювати. Наразі міський голова Геннадій Труханов анонсував, що оновлений Літній театр планується відкрити 1 червня.


Автор: nikolaev
Прочитали - 282
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать