Южная волна HD на youtv
Регистрация

100 км пішки

18-04-2019, 17:14
100 км пішкиСтали відомі підсумки пішого переходу “ Одеська сотка”, який пройшов в Одесі 46-й раз. Цього року учасники подолали дистанції в 15 км, 100 км, і найскладнішу дистанцію під назвою «Залізна людина». Звіт про цей захід надали організатори "Одеської сотки" в прес- клубі "Одесит".

Піша сотка проводиться в нашому місті з 1999 року і присвячується Дню визволення Одеси. Цього року піший перехід стартував разом з велораллі. За інформацією організаторів, в цьому році в заході взяло участь 355 чоловік і одна собака. Як розповіла одна з організаторів - Олеся Чаюн, на старт дистанції в 15 км вийшли 33 жінки і 31 чоловік. Першим тут був Віталій Раїв, подолавши відстань від парку Шевченка до 411-ї батареї рівно за 1 годину. Серед жінок першою фінішувала - Олена Ніколаєва, - 1 година 24 хвилини. На дистанції 100 км стартували 168 чоловіків і 67 жінок, а також 23 учасники у складі команд. Фінішували тільки 95 чоловіків, 28 жінок і 15 учасників команд. Цікаво, що це своєрідний тест на витривалість приваблює не тільки молодих фізично підготовлених людей.

За інформацією організаторів, в командному заліку фінішувало 7 команд з 11. Перше місце зайняла команда з Черкас, друге - команда, яка пробігла лише на 10 хвилин пізніше, а між другим і третім місцем різниця всього в 9 хвилин. Також 33 учасники змогли подолати дистанцію під назвою «Залізна людина». - це подолання дистанції в 100 км на велосипеді, а потім 85 км в пішки. Впоралися з цим, надскладним завданням 27 учасників. Першим виявився Олег Мазуренко, він фінішував за 12 годин 40 хвилин. За словами учасників - найважче було в темний час доби з обмеженою видимістю. В організації переходу допомагали влади Одеси і сіл, розташованих на маршруті. У роботі брали активну участь 160 волонтерів і 5 клубів. Вони поставили на пішохідній трасі КП, годували і напували учасників, допомагали їм підтримувати форму і завершити маршрут.

Протягом усього шляху працювали 7 фотографів, які зробили сотні пам'ятних знімків. І учасники і організатори залишилися задоволеними проведенням пішої сотки, і сподіваються в наступному році поставити нові рекорди і залучити ще більше учасників.


Автор: nikolaev
Прочитали - 145
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать