Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Прем'єра останніх частин дc «Пантеон Одеси»

Прем'єра останніх частин д\c «Пантеон Одеси»

19-04-2019, 21:31
Прем'єра останніх частин дc «Пантеон Одеси»Відбулась прем'єрний показ нових частин документального серіалу «Пантеон Одеси». У залі Одеської кіностудії глядачам презентували 7 і 8 серії проекту, мета якого - зберегти память легендарних постатей, що знайшли упокоєння на Другому Християнському кладовищі.

На Одеській кіностудії відбулась прем'єра нових частин документального серіалу «Пантеон Одеси». 7 і 8 серії проекту, тривалістю по 20 хвилин розповідають про відомих особистостей Пальміри, що знайшли своє упокоєння на 2-му Християнському кладовищі. Соціально-культурний проект, покликаний увіковічнити імена відомих одеситів, та був ініційований кінокомпанією Юг-фільм за участю Одеської кіностудії. Режисер картини Ігор Козлов-Петровський, з натхненням розповів про що чергові серії цього проекту.

Відомий громадський та благодійний діяч Борис Литвак, народний артист України Ігор Равицький, один з перших директорів Одеської кіностудії Геннадій Збандут та його супруга, кінорежисер Наталья, та навіть той самий хлопчик, що потряс глядачів стрічки “Броненосець Потьомкін”, а згодом став відомим професором, Аба Юхимович Глауберман - всі ці та інші постаті добре знайомі кожному одеситу, сьогодні постають перед нами з кадрів архівної хроніки серіалу “Пантеон Одеси”.

Команда проекту - це не тільки знімальна група. Небайдужі одесити, волонтери та краєзнавці, протягом знімального періоду допомагали режисерові відобразити реальні історії з життя, невигадані факти та легенди особистостей, що прославили південне місто.

Також під час прем'єри “Пантеону Одеси”, відбулась презентація і нової короткометражної художньої картини режисера Ігоря Козлова Петровського, «Записка». Картина була створена за мотивами Пантеону, та має на меті заявити про одеський проект на міжнародних кінофестивалях та конкурсах. В свою чергу директор Одеської кіностудії Андрій Осіпов запевнив, що у проекту і короткометражки наразі є телевізійне і фестивальне майбутнє. І “Записку”, серед інших робіт виробництва кіностудії, вже заявлено на конкурсі короткометражних фільмів про Одесу, що був оголошений нещодавно міськрадою. Ще однією картиною-учасницею став короткий метр режисера Олега Мороза, колишнього співробітника кіностудії. Дія цієї картини розгортається навколо виробництва кіно в Пальмірі, а головні актори майже всі співробітники кіностудії. Проте головну інтригу фільму творча група допоки не розкриває.


Автор: nikolaev
Прочитали - 208
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать