Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Відкритий освітній форум 2019

Відкритий освітній форум 2019

22-04-2019, 16:57
Відкритий освітній форум 2019Відкритий педагогічний форум «Нова українська школа: взаємодія + розвиток + творчість » який пройшов на базі ОНАХТ, проводився в рамках відкритого освітнього простору, що діє з 2018 року. Це – територія взаємодії всіх учасників освітнього процесу, професійного зростання педагогів, підтримки творчої ініціативи.

Головна мета форуму «Нова українська школа: взаємодія + розвиток + творчість» - обговорення пропозицій щодо змін в освіті, обмін досвідом щодо їх впровадження для формування конкурентоспроможних учнів, здатних вільно та швидко адаптуватися в умовах інформаційного суспільства та європейської інтеграції України. В рамках Форуму учасники мали можливість відвідати декілька виставок. Зокрема, «Сучасні технології в освіті». Це ті технології, які вже сьогодні використовуються в навчальних закладах України, а такожж «#MiRONAFT — FabLab лабораторія для кожного»; а також виставку сучасної методичної літератури та взяти участь у розіграші.

В урочистому відкритті Форуму, яке відбулося на базі Одеської національної академії харчових технологій, взяли участь Одеський міський голова Геннадій Труханов, заступники одеського міського голови, депутати міської ради, ректор Національної академії харчових технологій Богдан Єгоров, працівники департаменту освіти та науки ОМР, представники методичного центру освітніх ініціатив, громадських організацій та установ, а також представники засобів масової інформації.

Учасники Форуму працювали за такими тематичними напрямами: здоров’язбереження, проектування та планування освітнього простору як стратегічного ресурсу інноваційного розвитку; педагогіка партнерства, гуманізація взаємовідносин педагога та дитини: дитиноцентриський акцент; інклюзивна освіта; та інші.

Тренінги, майстер-класи, педагогічні меседжі проводили 20 спікерів з Києва, Кривого Рогу, Вінниці, Миколаєва і Одеси. В роботі Форуму брали участь біля 500 учасників, які пройшли онлайн реєстрацію. Серед них - керівники, педагогічні працівники та батьки учнів закладів освіти комунальної власності територіальної громади Одеси. По закінченні всі учасники отримали відповідні сертифікати.

Також учасники Відкритого педагогічного форуму «Нова українська школа: взаємодія + розвиток + творчість» мали можливість ознайомитися з методичними розробками педагогічних працівників закладів освіти та навчального обладнання, які будуть представлені на виставці “Арсенал ідей Нової української школи”.


Автор: nikolaev
Прочитали - 210
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать