Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Перші новобранці весняного призову

Перші новобранці весняного призову

23-04-2019, 15:19
Перші новобранці весняного призовуПерші новобранці весняного призову- 2019 вступили до лав захисників нашої країни. З 1-го квітня в Одесі і області стартував призов на строкову службу до Збройних сил. Виповнити свій обов’язок перед країною закликали чоловіків, які досягли 18-річного віку, та не старше 27 років. 23 квітня перша партія новобранців Одещини, у складі 136 призовників прийняли присягу. Урочистості пройшли на плацу обласного призовного пункту на вулиці Зеньковецької, Напутні слова з трибуни та побажання доброї служби висловили, офіцери збройних сил, ветерани, представники влади, батьки та друзі новобранців.

Юнаки, яким на момент призовної кампанії виповнилося 18-19 років, можуть пройти службу в армії добровільно на умовах контракту. При цьому жоден з хлопців не буде направлений у зону проведення бойових дій у рамках дії строкової служби. У зону ООС, за указом президента України від 2014 року, бійці мають відправлятись тільки після проходження армії і на умовах контракту.

Всього по Одещині планується призвати 1010 юнаків. Триватиме призов 3 місяці до 30 червня. Після офіційної частини заходу, всі захисники отримали благословення настоятеля храму, а юні таланти Одеси подарували новобранцям свої музичні композиції.


Автор: nikolaev
Прочитали - 177
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать