Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » 2 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ЖАЛОБИ

2 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ЖАЛОБИ

3-05-2019, 18:29
2 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ЖАЛОБИ«Той, хто не пам'ятає свого минулого, засуджений на те, щоб пережити його знову». Цитата американського філософа і письменника іспанського походження Джорджа Сантаяна знову й знову повертає нас у криваво - полум’яне 2 травня 2014 року. Щоб зберегти пам'ять про трагічні події того дня, героїв, які вже ніколи не будуть з нами поруч, не треба буди патріотом, чи навпаки. Треба бути людиною.

2 травня 2019 року – у день п’ятиріччя трагічних подій, Куликове поле стало епіцентром людяності. Саме сюди, до розташованого на цій площі Будинку профспілок, лягли тисячі троянд, тюльпанів, гвоздик, бузкових букетів. Це шана та дань пам’яті за загиблими у кривавій драмі, яка ніколи не повинна повторитися. 2 травня саме на цей майдан, майже весь день стікався людский потік. Тисячі одеситів, мешканці багатьох інших міст України, у скорботі та сльозами на очах ділилися спогадами тих трагічних часів, підкреслюючи то факт, що чужого горя не буває. Сторінки з прізвищами загиблих у людській пам’яті набували обрисів, обсягу, звуків та навіть запахів, дозволяючи й сьогодні відчути і пережити те, що відчували та пережили ті, хто за волею долі опинився на цій площі 5 років тому. Про це казали депутати Верховної ради України Юрій Бойко та Микола Скорик, які, серед багатьох інших віддали данину пам’яті за загиблими на Куликовому полі.

В Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі депутати Верховної ради від опозиційного блоку взяли участь в панахиді в пам'ять про жертви травневої трагедії. Панахиду очолив митрополит Одський та Ізмаїльський Агафангел.

П’ять років минуло після трагічних подій в Одесі. Але справжні винуватці й досі не знайдені і непокарані. Більшисть кримінальних справ провалено через свідому бездіяльність правоохоронців, не дивлячись на те, що за ці роки змінилося вже кілька керівників силових структур. Але пам’ять за 48 загиблими з роками не вщухає. Без перебільшенні кожен одесит сприймає цю трагедію як особисту, отже у неї немє, і не може бути терміну давності. Нагадаємо, опозиціонери всі ці роки вимагає від влади проведення незалежного та об'єктивного розслідування того, що сталося 2 травня в Одесі. Вимагає знайти і покарати винних у тому, що сталося.


Автор: nikolaev
Прочитали - 108
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать