Регистрация
» » » Фінальний турнір «Хокейна Україна»

Фінальний турнір «Хокейна Україна»

3-05-2019, 19:05
Фінальний турнір «Хокейна Україна»В одеському Палаці спорту відбувся міжнародний фінальний турнір сезону 2018-2019 років «Хокейна Україна». Це єдиний в Україні спортивно - інформаційний проект, який вже 6 років регулярно організовує змагання дитячої та аматорського хокею. Ні для кого не секрет, що хокей в нашій країні знаходиться в складному стані і без підтримки небайдужих спортсменів і меценатів, юні таланти не можуть тренуватися на належному рівні. Саме тому допомагати спортсменам і створювати їм всі необхідні умови для тренувань в Одесі допомагає Благодійний Фонд Віктора Баранського «За Одесу!». Турнір «Хокейна Україна» ось вже другий рік проходить в нашому місті за підтримки депутата.

Однак незважаючи на погану ситуацію хокею в Україні, Одеса, на відміну від інших міст, все ще може похвалитися наявністю прийнятної льодової арени. Саме тому фінал хокейного сезону проходить в Пальмірі. У цьому році в ньому взяли участь 9 команд з 7 ми клубів. І як зазначають організатори, вперше турнір став міжнародний. Крім юних учасників з різних міст України на змагання приїхали і спортсмени з ближнього зарубіжжя: Молдови та Румунії.

Хоккей- це складна координаційна гра, і завдання тренерів відпрацювати у в юних спортсменах координацію поряд з витривалістю, швидкістю і рухливістю, що вкрай важливо при вихованні юних хлопчиків, та здобутті особистості у дорослому житті. Хотілося б, щоб в Україні розвиток хокею відбувалося на належному рівні, вважають професіонали.

Після всіх зіграних матчів, журі підбило підсумки змагань. Під час урочистої церемонії організатори спільно з благодійним фондом Віктора Баранського нагородили заохочувальними призами та кубками всіх кращих гравців команд, яких за підсумками змагань виявилося не мало. Згідно набраними в турнірних змаганнях очками в трійку лідерів потрапили 2 одеські команди «Морські вовки 2» і Морські вовки -1, які зайняли зайняли 3-є і 2е місце відповідно. Володарем кубка «Хокейна Україна» стала харківська команда «СОЮЗ». Харків'яни як і багато інших відзначили високий рівень підготовки команд та організації турніру.

Автор: nikolaev