Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Місто майже готове до пляжного сезону

Місто майже готове до пляжного сезону

6-05-2019, 17:24
 Місто майже готове до пляжного сезонуОдеська міська рада планує по новому боротися за самовільними забудовниками. Профільне відомство збирається зробити прецедент з передачею у комунальну власність «нахаббуду» на проспекті Небесної Сотні. Як заявили у департаменті, “щоб у майбутньому не прийшлось більше бігти у пошуках власників забудов”. Про це та інші новини дізнавались сьогодні наші кореспонденти під час чергової апаратної наради в Одеській міській раді. Далі в сюжеті

У місті ось ось наступить літо і вже на деяких пляжах відкрився купальний сезон, а комунальні службі впевнено продовжують підготовку до літа. Під час апаратної наради нач. упр. ЖГХ Одеської мськради звітував перед депутатами про виконання робіт стосовно підготовки міста до курортного сезону. Крім поточних ремонтних та фарбувальних робіт у місті: ремонт пішохідних переходів, нічного освітлення, підрізка дерев та прибирання схилів, тощо. За словами начальника міського жгх, роботи з підготовкі пляжів до купального сезону повинні бути завершеними до 15 червня.

Так згідно звіту Олександра Козловського у місті функціонують вільні від оренди пляжі у кількості 12, на яких зокрема облаштовані і місця відпочинку для людей з інвалідністю. На пляжах з орендаторами шляхом переговорів та пошуку вільних споруд були встановлені сезонні медичні пункти екстреної допомоги, загалом 8 таких пунктів розташовані на береговій зоні від 16-і станції великого Фонтану до пляжу Лузанівка. На цю інформацію заступник міського голови зауважив, що не завадило б провести очищення пляжів і в районах приватного сектору, адже наразі там також спостерігається накопичення сміття на пляжах. Також під час апаратної наради директором КП “Теплопостачання міста Одеса”, було зроблено заяву, про можливість оплати послуг на сайті відомства. Після простої реєстрації на сайті тепер одесити зможуть сплачувати свої рахунки без комісії.

Також департамент культурної спадщини Одеської міської ради прокоментував загадкову знахідку в районі пляжу Ланжерон, а саме старовинні лавови плити. Нагадаємо нещодавно новина про знахідку облетіла мережу, проте чиновники заявили що нічого про це не знають і заяв на адресу відомства не поступало.

Крім того, одеська міська рада тепер планує по новому боротися з нахаббудом. Одеський ДАБК збирається прийняти в комунальну власність самовільну забудову на проспекті Небесної Сотні 4в. Про це повідомив начальник відомства Олександр Авдєєв. Його «господар» самовільно зайняв земельну ділянку на 100 кв. м і побудував на ньому споруду. Зараз будівля просто пустує: чиновники кілька разів виїжджали на місце, і вона була закрита, а за словами очевидців, будівництво продовжується у нічний час.

Також Олександр Авдєєв зауважив, що буквально через годину після того як у мережі була оприлюднена інформація про плани міськради, хазяїн знайшовся та пообіцяв представити всі відповідні документи.


Автор: nikolaev
Прочитали - 135
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать