Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Фестиваль-конкурс дитячого мистецтва «MADEINUKRAINE»

Фестиваль-конкурс дитячого мистецтва «MADEINUKRAINE»

6-05-2019, 20:39
Фестиваль-конкурс дитячого мистецтва «MADEINUKRAINE»VI міжнародний фестиваль-конкурс дитячого мистецтва і творчості «MADEINUKRAINE» пройшов 4 і 5 травня в Одеській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті ім. П. С. Столярського.

Конкурс проходить за підтримки Департамента культури та туризму Одеської міської ради, Одеської облдержадміністрації, але головний організатор конкурсу - громадська організація “Новая музика”, членом якої є автор і арт-директор фестивалю, викладач школи Столярського Марина Перепелиця.

За час існування фестивалю-конкурсу в ньому взяли участь понад 1500 обдарованих дітей з України, Молдови та Польщі. В цьому році понад 500 талановитих дітей з різних країн - вихованці музичних шкіл, студій та центрів дитячого розвитку, змагались у десяти номінаціях: «Вокал», «Фортепіано», «Скрипка», «Віолончель», «Баян», «Бандура», «Гітара», «Духові інструменти», «Ударні інструменти» і «Композиція».

Це велика подія, мета якої - сприяти розвитку творчості та професійної майстерності дітей та юнацтва - так прокоментував подію директор школи-інтернату ім Столярського Євген Лисюк.

До складу журі конкурсу, який набуває все більшої популярності, увійшли провідні фахівці зі Швейцарії, Польщі, Молдови та України. Нагородження переможців фестиваля-конкурса відбулося 5 травня в Одеській музичній школі ім. П. С. Столярського. Всі учасники отримали почесні грамоти та призи.


Автор: nikolaev
Прочитали - 146
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать