Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Свято, яке буде завжди з нами

Свято, яке буде завжди з нами

8-05-2019, 11:14
Свято, яке буде завжди з намиОдеса готується відзначити День пам'яті і примирення і 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Що сьогодні думають жителі і гості Одеси з приводу цього свята - дізнавалися наші кореспонденти.

У знаковому для декількох поколінь мешканців Південної Пальмірі місці - алеї Слави у парку імені Шевченка завершуються підготовчі роботи до майбутніх свят: Дня пам'яті і примирення 8 травня і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - 9 травня. Але вже за кілька днів до офіційного урочистого покладання квітів, біля гранітних плит загиблим героям і Пам'ятника Невідомому матросу можна зустріти численних одеситів і гостей міста, які долучаються до поваги історичної пам'яті і приходять сюди з дітьми та онуками.

І одесити і гості міста одностайні в думці - подвиг героїв, які віддали свої життя заради мирного майбутнього забувати не можна, і цього не станеться. За інформацією істориків і політологів, величезна заслуга в перемозі над фашизмом належить українському народові. За офіційними даними з різних джерел, на фронтах Великої Вітчизняної воювали близько 7 мільйонів українців, з яких майже половина загинули. Війна торкнулася багатьох країн і народів, які не хочуть забувати своє історичне минуле.

Сьогодні на Алеї Слави, як і на протязі багатьох десятиліть - школярі з великою відповідальністю відносяться до несення почесної варти біля Вічного вогню. На самій алеї увічнені імена героїв-одеситів, моряків і партизан, які віддали свої життя заради майбутніх поколінь. Приємно відзначити, що школярі виховаються в Дусі національно- патріотичних традицій.

Учні 78-ї школи були дуже вражені несенням Вахти Пам'яті на посту номер 1 та написали вірш, присвяченій героям, які захищали Україну у Другій Світовій війні.


Автор: nikolaev
Прочитали - 166
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать