Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Презентація освітнього центру Верховної Ради України

Презентація освітнього центру Верховної Ради України

8-05-2019, 11:55
Презентація освітнього центру Верховної Ради УкраїниВ Одеській національній науковій бібліотеці відбулася презентація освітнього центру Верховної Ради України. Метою цього центру є підвищення обізнаності громадян, в тому числі школярів та студентів- щодо принципів демократії, структури та функцій парламенту. Подробиці далі у сюжеті.

У презентації освітнього центру Верховної Ради України прийняли участь народні депутати України, представники органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування, представники програми USAID РАДА , а також вчителі та старшокласники одеських шкіл. Программа USAID РАДА реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, та сприяє становленню відповідального, підзвітного і демократичного представницького органу – Парламенту України, а також сприяє стажуванню молоді в Парламенті.

На зустрічі з молоддю організатори проекта “Рада Інфо” розповіли про безкоштовну Программу стажування у Верховній Раді України, яка існує з 1995-го року. Зараз ця програма фінансується з кошторису Верховної Ради, відбувається відкритий прозорий конкурс, студенти та аспіранти можуть подаватися і 6 місяців проходити стажування у комітетах чи в Управліннях Верховної Ради. За словами директора програми USAID РАДА Ігоря Когути - серед населення України існує запит на громадську освіту, щодо діяльності парламенту. Наприклад, громадянам цікаво: за що відповідає Парламент, хто подає закони на розгляд та як підготовлюються законопроекти до голосування.

Організатори проекта “Рада Інфо” зазначають, що програма стажування є чудовим стартовим майданчиком для молодих, енергійних та амбітних людей, які отримують нагоду власними зусиллями створювати своє майбутнє та реалізовувати власне бачення розвитку країни на найближчі десятиліття.

Для детальнішого знайомства з освітнім проектом у бібліотечному ресурсному центрі старшокласникам був презентований фільм про витоки Верховної Ради, в якому виді Парламент України існує сьогодні, як упорядковується ведення пленарних засідань ВР, діяльність парламентських комісій і кабінетів та багато іншого. Засновники проекту виразили надію, що ця інформація викликає гідний інтерес у молоді та стане стартом до становлення і розвитку кар*єри на державному рівні нашої країни.


Автор: nikolaev
Прочитали - 216
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать