Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Благодійний забіг «#забегдобраОдесса»

Благодійний забіг «#забегдобраОдесса»

8-05-2019, 12:11
Благодійний забіг «#забегдобраОдесса»В Одесі пройде перший благодійний забіг добра. Організатори благодійного заходу завдяки забігу планують зібрати необхідні кошти для придбання медичного обладнання в Одеську обласну дитячу клінічну лікарню. Подробиці про умови забігу дивіться далі у сюжеті.

В Одесі пройде перший благодійний забіг добра. Цю ініціативу двох благодійних фондів: ГО «Інваліди надії в майбутнє» та БФ «Лучики счастья» підтримали Міністерства молоді та спорту, комісії з питань спорту Молодіжної ради при Одеському міському голові та Громадської організації “Спільна перемога”. Забіг пройде 11 травні по Трасі здоров'я. Як зазначають організатори, абсолютно всі бажаючі можуть прийняти участь та прийти на трассу здоровья зі сторони пляжу Ланжерон.

Головною метою благодійного забігу э збір коштів для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні та придбання життєво необхідного на сьогодні медичного обладнання для лікування новонароджених. Вартість інфузомату для дітей сьогодні коштує близько 375 тис грн. Організатори вже зібрали частину суми та сподіваються що «#забегдобраОдесса зможе допомогти зібрати остаточні кошти. Крім внесків самих учасників під час забігу можна буде придбати різну цікаву сувенірну продукцію, кепки та брелки , кошти з продажу яких такоє підуть на придбання обладнання.

Реєстрацію для участі у забігу можна пройти на будь якому сайті організаторів, а також через QR- код на рекламних флаєрах заходу. Оплату також можна буде здійснити онлайн або безпосередньо перед початком забігу. Крім того, кошти зібрані завдяки забігу будуть також направлені на придбання продуктів харчування для соціальнонезахищених верств населення, ветеранів та дітей сиріт. А також на виготовлення ящиків добра в які у майбутньому можливо буде класти всі необхідні продукти. Такі ящики організатори також планують встановити по всьому місту. Крім того під час благодійного забігу для всіх гостей заходу буде працювати насичена розважальна програма з найкращими ведучими та аніматорами для дітей, а також конкурсами та цікавими подарунками та фотозонами. На сьогодні вже Зареєстровано 321 людина без попередньої оплати участі. За попередніми підрахунками організатори очікують на забігу близько до 1000 учасників.


Автор: nikolaev
Прочитали - 92
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать